Поради

LPG-масаж в Києві. Що це таке і яка вартість даної процедури?

Проблема зайвої ваги, внаслідок чого йде погіршення якості шкіри – проблема деяких українців, яку не можна вирішити. По крайней мере, вони в цьому твердо переконані, оскільки не чули про процедуру LPG-масажу, яка допомагає позбутися багатьох проблем ожиріння і поганого зовнішнього вигляду шкіри.

Сьогодні ми більш детально поговоримо про те, що це за процедура, яка її вартість і який вплив вона робить на ваше тіло.

LPG-масаж

LPG-масаж – професійна процедура поліпшення стану шкіри вашого тіла, спалювання жирових клітин і поліпшення зовнішнього вигляду. Дана процедура затребувана особливо серед тих, у кого немає можливості регулярно відвідувати тренажерні зали, вести активний спосіб життя. Також, на заваді для заняття спортом можуть стати і проблеми зі здоров’ям, внаслідок чого LPG-масаж стає єдиним варіантом отримання красивого тіла без фізичних навантажень на нього.

Повернемося до витоків винаходу даної процедури, а саме в кінець XX століття, адже саме тоді французький вчений Луї-Поль Гітей винайшов технологію LPG, яку вдосконалили в нашому столітті, завдяки сучасним технологіям.

Від яких проблем допомагає позбавлятися подібний вид масажу? Насправді вам рекомендується пройти курс LPG-масажу, якщо у вас: целюліт, в’яла шкіра, спостерігаються набряки і проблеми із зайвою вагою (ожиріння).

Як відбувається ця процедура

В ході LPG-масажу використовується 3 типи впливу на шкіру людини: вакуум, вібрація і тиск. Таким чином розщеплюються молекули жиру, поліпшується кровообіг і стан шкіри. Таку процедуру можна пройти в одному з медичних центрів Києва.

  1. Етап 1. Першочерговим процедурою є огляд у лікаря, який визначає ваше загальний стан, проводить діагностику проблемних ділянок тіла, після чого йде підготовка до процедури;
  2. Етап 2. LPG-масаж проводиться лише із застосуванням новітніх технологій, які є в апараті 8 покоління LPG CELLU M6 INTEGRAL. Ви одягаєте ергономічний костюм, який забезпечує вакуум вашому тілу. До слова костюм після кожної процедури проходить дезінфекцію, оскільки він призначений для багаторазового користування.

В ході терапії здійснюється ударне і вібраційний вплив на шкіру, в ході якого шкіра омолоджується і набуває, загублені раніше, властивості.

Ніяких протипоказань для цієї процедури немає, оскільки ви будете отримувати суцільне задоволення.

Рекомендується проводити курс довжиною в 10 терапій, в залежності від складності, які тривають від 30 до 50 хвилин.
Більш детально з вартістю можете ознайомитись на сайті центру лазерної косметології “Лазерхауз”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.