Поради

Лунастри 3 частина — протистояння лунатів та астрів триває

Тисячоліттями дволикий світ існував завдяки місяцю та зорям. Світила вели за собою, давали енергію, підтримували життя. Година Затемнення настане у книзі Лунастри 3 частина, питання першочерговості не дає спокою ні астрам, ні лунатам. Вони повсякчас міряються здібностями й відточують свою майстерність.

Лунастри 3 частина та новий учень Тимура Святова

Тім Князєв — хлопчина, який має стати справжнім сильвебром. Лише Тимур Святов вважає його винятковим й докладає максимум зусиль у тренуваннях. У продовженні фантастичної історії Лунастри 3 частина «Кроки в Безмежжі» Видавничого дому «Школа» читач дізнається, чому «ранні зорі» з недовірою поставилися до Тіма:

  1. На відміну від Селестини хлопчина не бачив родового сну.
  2. Тім Князєв не володів мистецтвом «8 форм».
  3. «Родов’язь» зреагувала лише чорним димом-загадкою.
  4. Сам не перетворився на Білого Дракона, це сталося за дивних обставин. Саме тому Алекс Волков з особливою ворожістю ставиться до Тіма. Сплачена дорога ціна. Перед очима Алекса миготіли спогади:брама Фамагусти, розбита пляшечка, політ Білого Дракона та глибоке батькове розчарування не полишають Волкова у спокої. Він хоче перевершити Князєва, хоче помсти.

У завершальних розділах Лунастри 3 частина читач дізнається про угоду між головою Дому Сяйва — Йозефом, Дмитром Серебрянськимй містресами Медеєю та Монеєю. Спаленим Шляхом пройде лише один дракон, а за ним двоє лунатів. Традиція вимагає дотримання регламенту: Компас — Меч — Якір.

Лунастри 3 частина «Кроки в Безмежжі» та підготовка до Години Затемнення

У третій книзі серії Лунастри, яку видавництво «Школа» пропонує читачам в перекладі українською, Селестина твердо вирішила робити так, як відчуває її серце. Дівчині образливо від того, що батько більше не її тренер та й боротиметься вона не на боці астрів. Шанувальникам фантастичної літератури варто купити книгу «Крок у безмежжя», щоб спостерігати за таємничими дійствами.Срібнокоса лунастра, Алекс та Яна активно тренуються. Селестина відмінно опановує володіння мілом — головною зброєю чорних містиків, вдосконалює стрибки й енергетичне плетиво. Тоді як Тім, Вініамін та Гемма теж готуються до протистояння: тренування з містик, вміння ставати тінню та інше.

Лунастри 3 частината останній Крок у Безмежжя

Заради чого можна стрибнути у прірву? Селестина й Тім не розуміли свого призначення до кінця. Вони від початку хотіли вберегти один одного від переслідувань та «смерті заради обов’язку». Містична енергія не буде текти вільно, якщо стати заручником чийогось хитрого плану. У книзі Лунастри 3 частина читач стане свідком польоту над безкраїм простором, у якому Селестина отримає шанс вижити. Фантастична література захоплює стрімким розвитком сюжету, разючою кульмінацією та змістовною розв’язкою.

Видавництво Школа заохочує поціновувачів фантастики познайомитись із серією «Лунастри». Кожна частина цього фентезі від Наталії Щерби дарує бажання розгадати численні таємниці, може вразити вас і розчарувати, але не залишить байдужими. В інтернет-магазині видавництва можна переглянути ціни на кожну книгу серії та відгуки. Варто пам’ятати, що при замовленні від 400 гривень діє бонус — безкоштовна доставка в межах України. Або шукайте фентезі-бестселери авторки Наталії Щерби у торговельних представників видавництва у вашому місті.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.