Поради

Львівський громадський транспорт чи прокатне авто?

Львів здавна вважається культурним та туристичним осередком. І звичайно ж, що транзитною зоною для подорожуючих людей закордон. Тому, транспортна інфраструктура досить добре розвинена у даному регіоні. Вибір засобів пересування у місті досить широкий і на будь-який карман. Не має взагалі жодної проблеми дістатися до необхідної точки.

Особливості користування громадським транспортом

Серед місцевого населення популярним транспортом вважається трамвай, автобус та тролейбус. Саме вони є досить економічними засобами пересування, і курсують з ранку до вечора. Знайти потрібну зупинку чи станцію досить легко, та проїхати максимально близько до місця призначення. Плюс, обираючи громадський транспорт міста, можна ближче познайомитися з містом, побачити кількість людей, яка їм користується та безперешкодно проїхати по всьому місту.

Львівські маршрутки досить комфортні та вміщують в себе невелику кількість пасажирів, і можуть економно довезти до певного місця. Але, необхідно наголосити на тому, що є певні недоліки у переміщенні таким транспортом: квитки необхідно купувати на компостером пробивати кожного разу ( а туристи чи гості міста цього можуть не знати і отримати штраф). Зазвичай купляються проїзні квитки на певну кількість днів.

Досить вагомим недоліком вважається те, що на зупинках є велика кількість людей і необхідно довго чекати потрібного маршруту, а це може спричинити до запізнення на важливу зустріч чи подію. Плюс, у місті постійно проводять ремонтні роботи, що приводе до тимчасової зміни маршруту чи уповільнює рух транспорту. Також з маленькими дітьми не зручно пересуватися у трамваї чи автобусі через кількість людей та відсутності умов для перевезення малих дітей.

Особливості оренды

Щодо орендованого авто, то ситуація у місті доволі краща. Так як є фірми у Львові https://bls.ua/ua/orenda-avtomobiliv-u-lvovi, які надають в короткострокову або довгострокову оренду машину, і для цього потрібно лише кілька хвилин часу для оформлення договору. Звичайно ж, користування автомобілем виходить дорожче ніж автобусом чи тролейбусом. Але є досить багато суттєвих переваг, які все ж таки впливають на вибір гостей. Орендована машина буде підготовлена до приїзду, і в зазначений час буде чекати. Водій матиме повний страховий поліс (КАСКО), автомобіль буде оснащений ременями безпеки, навігаторами, дитячим авто кріслом.

Авто можна обрати будь якого класу та марки, так як буде зручно водієві. Пересуватися по місту на автівці досить зручно і швидко, а за допомогою навігатора та програми, можна оминути великі затори, та вчасно приїхати до необхідного місця. Плюс, з автомобілем легко виїхати за місто у справах, та переїжджати у будь-який час, не підбираючи графік. Цінова політика оренди автомобіля у Львові складає від 500 грн за добу, але ціна коливається в залежності від кількості орендованих діб: чим довше тим дешевше. Також необхідно не забувати про майданчики та місця паркування, де можна залишати машину, але цю інформацію можна заздалегідь отримати в офісі.

Тож орендована машина має більшість переваг серед кліентів, ніж громадський транспорт, незважаючи на те, що автомобіль потребує більшої уважності, обслуговування та технічного контролю.

598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.