Поради

Малювання за номерами: корисні поради для ідеального результату

Малювання за номерами – це творче заняття навіть для людей, які не мають навичок і художніх талантів. З нашими порадами і прийомами ваш результат обов’язково буде ще красивіше, а процес цікавіше. Для початку, слід розуміти, яка картина за номерами вам потрібна. Дайте відповідь для себе на такі питання:

  • яку мету перед собою ставите при покупці матеріалів (для себе або в подарунок, щоб отримати задоволення або розвинути творчі навички …);
  • продумуйте формат, кількість квітів і розміри картини;
  • оціните реальні можливості виділити час для хобі.

Картини за номерами досить просто реалізувати, слідуючи простим інструкціям і деяких хитрощів. Розглянемо все по порядку.

Поради для початківців

Основне правило полягає в тому, що ви повинні розфарбувати тільки одне число за раз. Так, наприклад, спочатку цілі поля з номером один. Це має ту перевагу в тому, що різні кольори не розмазуються, і вам не потрібно змінювати кисть або полоскати її після кожного поля. Ще пара рад:

Краще починати з великих ділянок і поступово переходити до більш дрібним. Це запобіжить випадковому розмиття зображення.
Ви також повинні почати з самого світлого кольору і закінчити самим темним. Так що, якщо, наприклад, квадрати з цифрою сім пофарбовані в кремово-білий колір, почніть з нього.
Нарешті, є темні тони, такі як чорний, сірий або темно-синій. Якщо ви міняєте колір, вам слід закрити ємність з фарбою, щоб фарба не засохла.

Порада: якщо ви використовуєте водорозчинні акрилові фарби, їх можна змішати з невеликою кількістю води. Це запобігає швидкому висиханню фарби.

Перед зміною кольору ретельно очистіть кисть, щоб не забруднити кольору і випадково не переплутати їх.

Живопис в техніці Зигзаг

Для досягнення найкращого результату слід використовувати так звану техніку зигзага. Переходи між кольоровими областями особливо важливо зробити плавними. Певною мірою ви змащуєте контури полів, роблячи переходи кольорів менш помітними. Реалізація техніки Зигзаг дозволить досягти бажаного результату:

  • Для цього пофарбуйте поверхні звичайним способом.
  • Потім дві поверхні різного кольору змішуються разом за допомогою кисті зигзагоподібним рухом по краю кольору.
  • Використовуйте для цього чисту кисть. Растушуйте до тих пір, поки обидва кольори не «змішуються» один з одним по краях таким чином, щоб не було видно переходів.
  • У разі областей, які були пофарбовані в темні кольори, цифри зазвичай не розпізнаються.
  • Зі світлими кольорами це виглядає інакше. Навіть кілька шарів фарби часто не приховують цифри. Тут допоможе проста хитрість: зафарбуйте цифри білим дрібному, перш користуватися фарбою.
  • Якщо числа або деякі області для вас занадто малі, ви можете використовувати збільшувальне скло. Це забезпечує більш точний результат.
  • Фінал робіт і напуття новачкам

Підсумовуючи викладене, хотілося б позначити найголовніше, що допоможе правильно сформувати правильне розуміння процесу. Перш за все, не потрібно звертати увагу і тим більше турбуватися, якщо картина здається вам не ідеальною. Помилки в процесі роботи – звичайна справа. А сам процес залежить тільки від вашого бажання творчої реалізації, і не є строгим правилом. Головне – задоволення, яке можна отримати тільки розслабившись і насолоджуючись творчістю. Згодом у вас все обов’язково вийде, а навички малювання і техніка руху пензлем стануть помітно краще.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.