Поради

Малина Полька: знайомство з особливостями і поширеними шкідниками

Висота куща малини Польки досягає півтора метра, причому на ньому формується близько 10 пагонів. Ягоди досить великі (7 г) і мають насиченим солодким смаком. Малинки цього сорту вважаються десертними, тому часто використовуються в сирому і переробленому вигляді. Готувати з такою малиною – це одне задоволення, адже вони мають щільну структуру і дозволяють безпроблемно реалізовувати свої кулінарні фантазії в реальності.

Коротка характеристика сорту

Сама по собі малина Полька може похвалитися:

  • прекрасної транспортабельністю;
  • насиченим ароматом;
  • відсутністю необхідності прищипування;
  • несхильністю до осипання;
  • відмінною врожайністю.

Рослина погано переносить температурні перепади і без підготовки до зимових морозів не обійтися. Схильність до поросли також вважається відносним недоліком сорту. Малина дуже чуйно реагує на посуху, адже в разі нестачі вологи листочки моментально в’януть і обпадають. Рекомендується або постійно стежити за станом кущів, або організувати крапельний полив на ділянці. Рослина також досить вимогливе до хімічного складу грунту, тому вносити підживлення (азот, фосфат і т. П.) Просто необхідно. Буквально через 3 роки малина дуже виснажує грунт, тому необхідно її пересадити і дати ділянці відпочити, підживити його корисними речовинами.

Шкідники і боротьба з ними

Безліч шкідників проживають в самих стеблах і на верхніх шарах грунту. Рекомендується восени, перед підготовкою до «зимового сну», обрізати підозрілі гілочки і очистити землю від сміття. Після перекопування грунту, важливо обприскати рослину бордоською рідиною, популярним мідним купоросом або ж речовиною під назвою Карбофос. У весняний період слід виконати ті ж маніпуляції повторно. Навіть якщо подібне рішення не вб’є шкідників, воно значно послабить їх і не дасть негативно вплинути на здоров’я рослини.

Для боротьби з попелиць, яка висмоктує соки з стебла, використовують настої господарського мила і навіть гірчиці. Слід розуміти, що процедури обробки потрібно проводити буквально щотижня, адже тлю не так просто вивести. Відмінним способом позбавлення від паразита є знищення приманює мурашників, які заливають окропом. У ролі помічників в боротьбі можуть виступати сонечка і журчалки, які злітаються на ароматну зелень / календулу і залишаються на ділянці зимувати.

Голос Сокальщини на GoogleNews