Поради

Масаж в салоні – специфічний сервіс

Сьогодні, втім як і тривалий кількість часу, йде активний розвиток проституції, яка перевтілюється в усі що завгодно, лише б легалізувати свій бізнес. Паралельно з розвитком цієї індустрії намагаються боротися або ж роблять вигляд. Що то підказує, про близькість другого варіанту, ніж першого.

Зараз нам попався дуже цікавий об’єкт надання задовольняють послуг – салон еротичного масажу. Хто із вас може вигукнути своє “проти”, сказавши що масаж не є статевим актом, нехай навіть еротичний. І ми б теж хотіли в це вірити, чесно, але тут, в одному з джерел, що розповідає про принади такого закладу пише про “інтимних дотики”, “поцілунки” а також “виїзд масажистки до вас додому”. До речі, за певну доплату, ви можете сформувати власну масажну програму. Думаю ви здогадуєтеся які елементи можна в неї включити, якщо ви прийшли з набитим гаманцем.

Чи не здається вам, що послуги аж надто підозріло?

Йдемо далі: клієнт може вибрати собі “масажистку” через сайт, де основна увага приділяється зовсім не володіннями технік масажу. Ще одним цікавим фактом є анонімність як клієнтів, так і персоналу, що працює там. Здавалося б, що можна приховувати, нехай навіть масаж буде нестандартним, але політика у всіх абсолютно салонів еротичного масажу на цей рахунок однакова.

Чому ж? Прийти в такий заклад “розслабитися” хочуть люди абсолютно з різних верхівок: від середньостатистичного працівника, який бажає сходити “наліво”, до високопоставленого чиновника. Їм така секретність тільки на руку. До слова, прямо зараз ми відповіли на вельми риторичне питання: чому такі заклади не закривають? Так все з тієї ж причини – вони дуже щедро спонсоруються.

Такі заклади перебувають не тільки в Києві, а й у багатьох інших міста України. Діяльність їх вельми скритна: ви не побачите, йдучи по місту, яскравих вивісок їх салонів. А про нелегальність відбувається всередині тих стін свідчить той факт, що головний вхід в салони знаходяться на задніх дворах. Власники таких салонів виправдовують це турботою про клієнта і забезпечення повної анонімності. Саме час сміятися, та ось тільки сумно від того, що заклади подібного характеру не закриваються.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.