Головна / Поради / Масаж в салоні – специфічний сервіс

Масаж в салоні – специфічний сервіс

Сьогодні, втім як і тривалий кількість часу, йде активний розвиток проституції, яка перевтілюється в усі що завгодно, лише б легалізувати свій бізнес. Паралельно з розвитком цієї індустрії намагаються боротися або ж роблять вигляд. Що то підказує, про близькість другого варіанту, ніж першого.

Зараз нам попався дуже цікавий об’єкт надання задовольняють послуг – салон еротичного масажу. Хто із вас може вигукнути своє “проти”, сказавши що масаж не є статевим актом, нехай навіть еротичний. І ми б теж хотіли в це вірити, чесно, але тут, в одному з джерел, що розповідає про принади такого закладу пише про “інтимних дотики”, “поцілунки” а також “виїзд масажистки до вас додому”. До речі, за певну доплату, ви можете сформувати власну масажну програму. Думаю ви здогадуєтеся які елементи можна в неї включити, якщо ви прийшли з набитим гаманцем.

Чи не здається вам, що послуги аж надто підозріло?

Йдемо далі: клієнт може вибрати собі “масажистку” через сайт, де основна увага приділяється зовсім не володіннями технік масажу. Ще одним цікавим фактом є анонімність як клієнтів, так і персоналу, що працює там. Здавалося б, що можна приховувати, нехай навіть масаж буде нестандартним, але політика у всіх абсолютно салонів еротичного масажу на цей рахунок однакова.

Чому ж? Прийти в такий заклад “розслабитися” хочуть люди абсолютно з різних верхівок: від середньостатистичного працівника, який бажає сходити “наліво”, до високопоставленого чиновника. Їм така секретність тільки на руку. До слова, прямо зараз ми відповіли на вельми риторичне питання: чому такі заклади не закривають? Так все з тієї ж причини – вони дуже щедро спонсоруються.

Такі заклади перебувають не тільки в Києві, а й у багатьох інших міста України. Діяльність їх вельми скритна: ви не побачите, йдучи по місту, яскравих вивісок їх салонів. А про нелегальність відбувається всередині тих стін свідчить той факт, що головний вхід в салони знаходяться на задніх дворах. Власники таких салонів виправдовують це турботою про клієнта і забезпечення повної анонімності. Саме час сміятися, та ось тільки сумно від того, що заклади подібного характеру не закриваються.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − 16 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!