Поради

Масла Total – відмінний вибір для будь-якого автомобіля

Підбирається трансмісійне і моторне масло з урахуванням марки, типу і моделі автомобільного засобу. Найбільш якісний і відповідний усіма характеристиками мастильний продукт пропонує виробник Total. До легковому авто, вантажному транспорту, фургону, автобусу – у компанії для всіх знайдеться продукція.

Кращі з кращих: мастильні матеріали від компанії Total

Виробник пропонує своїм клієнтам кілька різновидів робочої рідини. Для механічних і автоматичних КПП призначене трансмісійне масло. Для двигунів, які функціонують на газовому, бензиновому або дизельному паливі, підійде робоча рідина, яка використовується для будь-яких різновидів моторів. Крім цього, в каталозі компанії є гальмівні масла, гідравлічні мастильні склади і антифризи, які використовуються для контролю за робочими температурами всієї системи авто.

Зменшити тертя і організувати тривалу роботу кожного елемента допоможе мастильна засіб. Виробник додає в масло total спеціальні хімічні присадки. Завдяки останнім вдається:

  • знизити шкідливі викиди в атмосферу;
  • економити на паливному витраті;
  • підвищити якість функціонування двигуна.

Що ще повинні знати автоводії про масляних складах

Відповідно до класу в’язкості і класифікації підібрати моторне масло буде просто, так як на ринку запропоновано близько двадцяти різновидів мастил. У каталозі компанії є мінеральні та синтетичні рідини з різноманітними елементами і присадних матеріалів.

Перед тим як підібрати масло, необхідно вивчити інструкцію по експлуатації автомобіля. Там буде вказано клас використовуваного мастильного продукту і допустимі типи в’язкості.

Важливо уважно підходити до вибору торгової точки, так як часто зустрічаються підробки. Щоб відрізнити оригінал, необхідно звернути увагу на упаковку. Низька ціна, погана тара і відсутність сертифіката якості говорять про погану якість продукту.

На каністрі повинен бути оригінальний код партії. У самому низу під літражем тари на лицьовій стороні прописані цифри. На задній стороні упаковки повинен бути присутнім штрих-код. Виробник оформляє свої каністри особливої ​​етикеткою, яка має вигляд невеликої книжки. У ромбі в нижньому кутку справа промальований великий знак оклику.

Важливо звернути увагу на кришку. Цей елемент повинен з легкістю прокручуватися в різні сторони.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.