Поради

Масляні фільтри Mann: де купити пристрій високої якості

Будь-який силовий агрегат не може повноцінно працювати без використання моторного масла. Але іноді в ньому трапляються тверді частинки бруду, піщинки, які можуть завдати істотних пошкоджень двигуну. Щоб масло довше залишалося чистим та зберігало свої функції, використовують спеціальні фільтри. Інтернет-магазин Ultraffilter пропонує масляні фільтри Mann від прямого виробника за доступною вартістю. Наявність фільтроматеріалів для різної техніки з доставкою по всіх регіонах країни.

Принцип роботи та типи масляного фільтра

Олійний фільтр призначений для очищення олії від твердих уламків, частинок бруду, продуктів окиснення та інших компонентів, які можуть зіпсувати роботу техніки. Від міцності та якості фільтра залежить виконання поставленого завдання на нього. Конструкція всіх фільтрів має схожість: котушка із прикріпленим папером у вигляді гармошки, два клапани. Але істотні відмінності полягають як фільтруючий елемент. Він просочений спеціальною рідиною, має форму багатопроменевої зірки з паперу, приклеєного до корпусу. Про міцність з’єднання залежить якість роботи фільтра.

Сьогодні виготовляють три типи масляних фільтрів:

  • Повнопроточний. Очищає все масло, яке потрапляє в нього з маслопотоку, а потім очищений матеріал повертає двигун. Тиск олії регулюється за допомогою препускного клапана. Він знижує тиск, якщо він наближається до критичної точки.
  • Частково потоковий. За раз пропускає певну кількість масла (не все, як попередній), на фільтрацію йде більше часу. Завдяки такій системі роботи відпадає проблема зростання чи падіння тиску в системі.
  • Комбінований. Поєднує елементи двох попередніх типів, за рахунок чого вдається досягти найбільш ретельного очищення олії. Фільтри часто використовують для техніки, яка працює практично без зупинок.

Автомобільні фільтри мають нерозбірний тип та підходять для одноразового використання.

Де придбати якісні масляні фільтри

Компанія Ultraffilter реалізує продукцію прямого виробника обладнання Mann. Наявність масляні, паливні, повітряні фільтри, які використовують для сільгосптехніки, автомобілів, будівельного обладнання та ін. Вся продукція має гарантію якості: на підтвердження надаються сертифікати якості. На складі понад тисячу найменувань товарів, які відправляють покупцям у короткий термін. Підписка на сторінку дозволить не пропустити основні події, інформацію про розпродаж та акції від магазину «Ультрафільтр».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.