Поради

Майстер-плиточник – найкращий вибір

Ось і настав час довгоочікуваного ремонту. Матеріали придбані, меблі винесені за межі кухні, ванної кімнати. Час починати укладання плитки, ціна у Львові якої досить висока. Тому важливо доручати цю частину роботи спеціалісту, який зможе забезпечити потрібну якість. Від того, наскільки професійно буде надана ця послуга, залежить кінцевий результат: насолоджуватися оздобленням стін і підлоги, чи бідкатися, виявляючи пустоти під плиткою, тріщини на ній, криво відрізані частини чи нерівні шви.

Як вибрати майстра для укладання плитки

Найкращий варіант пошуку плиточника – через знайомих, які недавно робили ремонт. Це перевірений спосіб не тільки отримати номер телефону спеціаліста, а й побачити на власні очі, і оцінити результати його роботи.

Якщо ж таких знайомих немає, краще за все зайти на спеціалізований сайт, такий як Послуги.UA, і шляхом пошуку за заданим параметрами, вибрати потрібного майстра.

Для цього необхідно:

 • вибрати регіон, місто, в якому потрібно знайти майстра;
 • визначитись з напрямком по виду робіт – сантехнічні, пов’язані з ремонтом електрокомунікацій, меблів, плиточні чи ін.;
 • переглянути анкети декількох виконавців, щоб вибрати найбільш цікаві;
 • звернути увагу на вартість робіт та їх види у конкретних майстрів, вибраних для порівняння;
 • ознайомитись з відгуками клієнтів, що користувались їх послугами;
 • звернути увагу на рейтинг працівників, який також формується замовниками таких послуг;
 • подивитись фото робіт, виконаних вибраними майстрами.

Це дозволить отримати максимально повну інформацію щодо конкретного спеціаліста, та прийняти рішення про його залучення до реалізації вашого проекту.

Важливі моменти

Щоб зробити остаточний вибір, варто запросити майстра на об’єкт, щоб ознайомити його з об’ємом робіт, та визначитися з ціною послуг. До огляду приміщень, які заплановано ремонтувати, спеціаліст не повинен озвучувати вартість своєю роботи. Це не професійно, тому що на формування остаточної ціни впливають різні фактори:

 • площа, на якій потрібно викласти плитку;
 • матеріал, рівень складності роботи з ним;
 • терміновість виконання замовлення;
 • необхідність виконання додаткових робіт – гідроізоляційних, вирівнювання поверхонь і ін.

Важливо звернути увагу на манери працівника, його вміння спілкуватись з замовником. Він не повинен бути знервованим, запальним чи зверхнім у розмові. Якщо такі прояви мають місце, не варто зголошуватись на послуги цієї людини, тому що в спірних випадках дійти до спільного знаменника з нею не буде ніякої можливості.

Потратьте трохи часу на ознайомлення з майбутнім виконавцем такої відповідальної роботи. Це дозволить уникнути багатьох проблем під час виконання замовлення.

Шукайте відповідального виконавця на цьому сайті. Це перевірений ресурс, на якому є достатньо інформації про укладальників плитки, яка допоможе зробити вірний вибір.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.