Поради

Медійна реклама у сучасному світі, її роль та особливості

Реклама — це те що нас оточує всюди. Її сила у тому щоб спонукати нас до дій. Підрахуйте самі, скільки всього ви купили за життя, побачивши привабливу рекламу? Або пішли на якесь свято тільки тому, що вас привабила афіша? Так, це було неодноразово і ще раз підтверджує той факт, що медійна реклама — велика сила.

Але як таку силу використовувати у свою користь? До яких спеціалістів звернутися? Поговоримо у сьогоднішній статті.

Медійна реклама — це..

Що ж, якщо вище ми вам наводили приклади дії традиційної реклами, то зараз поговоримо про те, чим відрізняється реклама медійна?
Медійна реклама — це вид контекстної реклами, який ми бачимо в Інтернет-просторі: на сайтах, під час перегляду відео або прослуховування аудіо матеріалів. Банери, прямі рекламні тексти — все це невід’ємна частина Інтернет-простору, яка безумовно впливає на нас з вами.

Ви ж напевно неодноразово помічали, як сервіси Google висвітлюють вам рекламу по вашим пошуковим запитам? Цей інструмент контекстної реклами дуже допомагає інтернет-магазинам та іншим сайтам, на яких є те, що необхідно людині в даний момент.

Медійну рекламу у свою чергу запускає купа спеціалістів. Оскільки такий вид реклами замовляють ті, хто тільки виходить на ринок із чимось новим та прагне підвищити впізнаваність свого продукту серед цільової аудиторії.

Для того, щоб реклама як раз потрапила на очі до “правильної аудиторії” за віком, статтю, сімейним становищем, налаштовується таргетинг — рекламний механізм, який серед всієї аудиторії дозволяє обрати саме ту частину, яка необхідна для конкретного рекламного продукту.
Тож давайте у цьому розділі підсумуємо, для чого потрібна медійна реклама:

  • Вивести на ринок новий бренд, продукцію;
  • Залучити нових клієнтів;
  • Збільшити відвідуваність сайту;
  • Збільшити впізнаваність бренду, який рекламується;
  • Але питання залишається ще одне — до кого звертатися для налаштування медійної реклами?

Компанія MixDigital

Компанія MixDigital — це справжні професіонали у сфері надання рекламних послуг у медіа-просторі. Їх підхід можна назвати інноваційним в Україні. Спеціалісти повністю заглиблюються у ваш бізнес, щоб відрекламувати його якнайкраще, тому у портфоліо компанії ви не зустрінете “бізнеси одного дня”, оскільки ваш проект має бути добре спланованим і існувати не один тиждень, щоб MixDigital вяли його в роботу.

Відкрийте для себе нові можливості медійної реклами та надайте впізнаваності вашій справі, разом із спеціалістами своєї справи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.