Поради

Медичні щипці для видалення зубів – де придбати?

Більшість людей з острахом чекають на візити до стоматологів. Особливо це стосується випадків, коли необхідно видаляти зуб. Страх болю, неприємних відчуттів перетворює лікувальний процес на суцільний стрес. В сучасних стоматологічних центрах використовують передове обладнання, завдяки якому можна досягти безболісного видалення зубів. Інтернет-мазанин TexMed пропонує клінікам новітнє зуботехнічне устаткування та матеріали. В каталозі на сайті  texmed.com.ua можна знайти щипці для видалення зубів, голкотримачі, розширювачі та ін.

Що таке фізичні щипці для видалення зубів

Видалення зубів відбувається за допомогою медичних щипців. Проте вони не завжди ефективні, особливо, якщо зуб великого розміру, відсутня (сколота) коронка, і її неможливо захопити звичайними інструментами. Сьогодні стоматологи можуть скористатися інноваційним рішенням та проводити операції з видалення зуба всього за декілька хвилин.

Фізичні щипці (Physics Forceps) виробника Golden Dental Solutions виготовлені за особливим дизайном. Вони мають кінці у вигляді рога та опори. Таким чином видалення відбувається із застосуванням лише зап’ястка, а сама техніка нагадує принцип важеля. Тепер немає необхідності стискати, крутити, тягнути зуб, використовуючи силу руки. Проте стоматологам необхідно потрібно змусити себе не стискати інструмент і не докладати таких фізичних зусиль, як раніше.

Як працюють щипці

Фізичні щипці для зубів працюють за принципом важеля, де зусилля за допомогою рога використовується до язикової частини чи кореня зуба. За допомогою рогу відбувається захоплення зуба, а натиск стає точною опорою для важеля. Таким чином інструмент фіксується, а ріг займає фіксоване положення під час процедури видалення зуба. Потрібно плавно тиснути на зуб, використовувати лише рух зап’ястка. Важливо пам’ятати:

  • Не потрібно тиснути на ручки (видалення може не вдатися).
  • Потрібно плавно застосовувати зусилля до інструмента.
  • Необхідно задіяти невеликий тиск стосовно щоки, використовуючи тільки зап’ястя.
  • За 30 секунд-1 хвилину кістка повільно розшириться та відпустить корінь зуба.
  • Коли зуб виходить з альвеоли, можна використати інший інструмент для повного його видалення.

За технікою використання фізичні щипці нагадують на роботу звичайної відкривачки, що робить їх дуже ефективним інструментом. Серед переваг щипців передбачуване та швидке видалення зуба, унеможливлення виникнення побічних травм під час процедури, безпека кісткової пластини від пошкоджень.

Застосування безпечних інструментів допомагає стоматологам розширити спектр послуг та збільшити кількість пацієнтів.

598532091
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.