Поради

MetallPlace: унікальний портал в галузі металургії

Людям, яким знадобилося купити або продати метал, іноді необхідно перевіряти десятки майданчиків оголошень, щоб знайти необхідну послугу

Але завдяки порталу Metallplace набагато простіше знайти покупця, продавця, дізнатися останні новини металургії. На сайті https://metallplace.ru багато корисної інформації для приватних осіб і підприємців. На дошці оголошень можна безкоштовно розміщувати інформацію. За введеним позиціях в рядку пошуку програма видає найбільш підходящі дані.

На головній сторінці інформація поділена за рубриками. Відвідувачі можуть скористатися металургійним калькулятором, побачити індекс цін, розрахувати ЖД тарифи; в рубриці «Аналітика» побачити щотижневі і щомісячні звіти ринку металів, вивчати новини, користуватися металургійним довідником і багато іншого. На головній сторінці вказано актуальний графік зростання основних сировинних матеріалів. Творці розробляють опитування, згідно з якими у відкритому доступі з’являється статистика думок про ринок металу експертів і зацікавлених осіб. У відкритому доступі дані про найбільших заводах-виробниках металів.

Найбільша перевага порталу в тому, що на ньому просто знайти інформацію про виробника і його контакти. Також на сайті легко шукати роботу. В основному пропозиції про вахтовий метод роботи. Якщо людина в пошуку конкретного товару, то може сортувати дані за датою публікації, ціною або іншими параметрами.

Вся корисна інформація в одному місці

На MetallPlace.ru зібрана інформація про галузь зі всіх регіонів Росії. Необхідні дані просто отримати, скориставшись рядком пошуку. Можна вказувати один або кілька параметрів, щоб дізнатися дані не тільки з свого регіону, то і з інших держав. Щоб подати своє оголошення, знадобитися зареєструватися на сайті. Потрібно зайти на вкладку «Реєстрація» і по черзі вказати обов’язкові дані:

  • логін і пароль (придумати);
  • email;
  • ПІБ;
  • мобільний телефон;
  • область проживання;
  • Місто проживання;
  • Назва компанії.

Знадобитися погодитися з правилами роботи порталу. Далі для входу необхідно вводити тільки логін і пароль.

MetallPlace.ru стане незамінним ресурсом для людей, життя або робота яких пов’язана з металами. Це не просто зручний майданчик, тут просто знайти партнерів, роботу, встановити корисні зв’язки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.