Поради

Металопластикові двері: переваги та недоліки

Металопластикові вікна дуже популярні, оскільки мають ряд переваг. Не менший попит в останній час мають металопластикові двері Львів може запропонувати безліч різноманітних варіантів. Замовити їх за вигідною ціною завжди можна в компанії Viknar’off.

Види дверей з металопластику

Існує досить багато варіацій, але всі їх можна включити в три групи. А саме двері:

  • балконні – нагадують збільшену віконну стулку;
  • міжкімнатні – легкі моделі, які забезпечують хорошу звукоізоляцію (краще за дерево);
  • вхідні – більш масивні конструкції великої міцності, які захищають не лише від звуків з вулиці, але і від перепаду температури.

Кожен із вищевказаних типів може відчинятися всередину чи назовні. Також є розсувні двері, де полотно рухається завдяки роликовому механізму.

Переваги та недоліки

Поступово металопластикові двері змінюють дерев’яні конструкції. Це пояснити просто: у них чимало переваг. Серед головних з них:

  • сучасний зовнішній вигляд;
  • можливість ламінування та надання будь-якого кольору;
  • хороші звукоізоляційні властивості;
  • герметичність при закриванні захищає від проникнення в приміщення некомфортних температур та запахів;
  • простота догляду.

За умови акуратного користування двері з цього матеріалу здатні прослужити понад 10 років. Важливу роль відіграє фурнітура: не потрібно економити на цьому елементі, адже така економія призведе до значної переплати в майбутньому (двері потребуватимуть частого ремонту або повної заміни).

Які є недоліки?

Заради справедливості варто згадати про недоліки. Оскільки полотно важить немало, з часом двері можуть деформуватися під впливом перепаду температур. Але таке трапляється не раніше, ніж через 5-6 років активного користування. Крім того, проблему можна попередити завчасно, якщо обрати товщий профіль, а також довірити встановлення спеціалістам.

Другий недолік полягає у втратах тепла в нижній частині (біля порогу). Для боротьби з цим недоліком краще використовувати «теплий» поріг. Таке рішення дозволяє позбутися конденсату в нижній частині та проблем, що з ним пов’язані (розвиток плісняви, грибка).

Голос Сокальщини на GoogleNews