Поради

Металопрофіль ー універсальний матеріал на всі випадки

Металопрофіль ー це з двох сторін оцинкований лист, товщина якого може бути від 0,4 до 1,8 мм. Розміри, представлені на ринку, варіюються від 3 до 10 метрів. Він придатний до розкрою під потрібні параметри. Все це робить його універсальним матеріалом для вирішення безлічі будівельних завдань: від покриття даху до облаштування огорожі території.

В інтернет-магазині «Світ Покрівлі» можна купити металопрофіль https://svitpokrivli.ua/ua/pokrivlja/metaloprofil/ для найрізноманітніших потреб. Тут можна знайти профнастил з різними параметрами, кількома видами обробки та в широкому ціновому діапазоні. Вибираючи з палітри кольорів, що є в асортименті компанії, можна оформити будь-який дизайн.

Магазин «Світ Покрівлі» пропонує придбати в Києві металопрофіль таких видів:

  • для опорних конструкцій;

  • стіновий;

  • універсальний;

Крім того, замовлення можна укомплектувати всім необхідним для монтажу: ущільнювачем, планками, матеріалами для кріплення. Враховуючи популярність металопрофілю, компанія зібрала у себе товарні позиції від кращих виробників України та світу: Shanghai Trading, US Steel, TATA, Arvedi, «Модуль», Arcelor Mittal.

Гарантія на експлуатацію профнастилу сягає від 5 до 50 років. Крім того, він стійкий до пожеж та екологічний. Не вимагає особливого догляду та може використовуватися повторно після демонтажу. Листи легкі і не вимагають додаткового зміцнення конструкції, на яку вони кріпляться.

Як правильно вибрати матеріал

Щоб замовити підходящу товарну позицію, необхідно враховувати:

  • його призначення та умови експлуатації;

  • вміст цинку в структурі;

  • технічні параметри (товщина профілю, розмір ребер та простору між ними);

  • бренд та країну походження.

Зазирнувши на сайт, завжди можна дізнатися, яка на металопрофіль ціна актуальна саме в цей день. Щоб ознайомитись з усіма пропозиціями, необхідно просто завантажити прайс-листи компанії.

Якщо все ще залишаються питання, консультанти магазину з готовністю дадуть на них вичерпну відповідь, конкретизують всю необхідну інформацію і допоможуть не тільки визначитися з відповідною товарною позицією, але й з оформленням замовлення, остаточною його вартістю, способами доставки.

За бажання, можна забрати матеріали самостійно зі складу, скористатися транспортом компанії або послугами кур’єрської служби. Якщо клієнт замовляє товари разом з послугою монтажу, то отримує на них знижку. Крім того, фахівці магазину завжди допоможуть з проєктом та детальною візуалізацією об’єкта, щоб кожне рішення та покупка були зваженими та максимально корисними.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.