Поради

Mobirator: обладнання для підключення інтернету

Сьогодні віртуальна мережа інтернет без перебільшення стала значною частиною життя кожної людини. В інтернеті працюють, купують та продають, орендують житло та зав’язують знайомства. Тому для користувачів важливо мати якісне підключення до всесвітньої павутини на домашньому комп’ютері. Магазин Mobirator пропонує обладнання для 4G інтернету та посилення мобільного зв’язку.

Модеми та роутери для підключення до 4G

Модеми та маршрутизатори (роутери) відіграють важливу роль у передачі даних по мережі. Серед користувачів великої популярності набув маршрутизатор ZTE MF79U. Пристрій можна назвати комплексним, оскільки покупець отримує модем, карту пам’яті та роутер одночасно. Девайс підключається до джерела живлення через USB-порт. За кілька хвилин з’являється захищене з’єднання з зоною поширення до 10 метрів та можливістю підключення до мережі десятьох користувачів.

Для роутера не потрібно виконувати якусь складну процедуру налаштування, а після першого підключення до комп’ютера чи ноутбука прилад автоматично налаштовує драйвера. Невеличкий компактний розмір пристрою дозволяє брати його з собою у поїздки. Пристрій передбачає можливість підключення карти пам’яті на 32 Гб, що дозволяє зберігати великий об’єм інформації. Обладнання обслуговує операторів Київстар, Lifecell, Vodafone.

Підключення роутера, (наприклад ZTE MF283U) дозволяє не лише отримувати інтернет-з’єднання, а й здійснювати дзвінки. Переваги використання роутера перед маршрутизатором:

  • підтримує стандарти зв’язку 2G, 3G, 4G;
  • можливість підключати багато приладів без втрати швидкості інтернету;
  • радіус дії з’єднання до 50 метрів;
  • якісний бездротовий інтернет з високою швидкістю;
  • високий півень безпеки від проникнення шкідливого ПГ.

Повний список технічних характеристик роутера ось тут.

Що пропонує магазин Mobirator

Інтернет-магазин Mobirator спеціалізується на продажу обладнання для підключення інтернету. Компанія співпрацює з найвідомішими торговими марками Samsung, Netgear, Franklin, Motorola, ZTE, Huawei, Alink, Novatel, Sierra, Pantech та ін. Пряма співпраця з виробниками техніки дозволяє встановлювати доступні ціни та швидко відправляти замовлення до адресатів.

На продукцію поширюється гарантія якості від продавця на шість місяців. Технічні характеристики, опис товару, термін гарантії вказаний на сайті до кожного товару. Магазин співпрацює з фізичними та юридичними особами. Замовлення відправляють логістичні партнери Укрпошта і Нова Пошта.

Голос Сокальщини на GoogleNews