Поради

Моторні мастила Кастрол: особливості та переваги

Автомобіль не може функціонувати, якщо його запчастини не змащувати спеціальними мастилами. Така в’язка речовина захищає деталі транспортного засобу від тертя, наслідком якого стає їхня деформація. Найвідомішим виробником автомобільних мастил на території України є компанія C.C.Wakefield & Co, яка виготовляє масло Castrol.

Для чого використовують автомобільне мастило Castrol

Британська компанія C.C.Wakefield & Co почала виготовляти змазки для автомобілів ще на початку 20 століття. За цей час торгова марка зуміла вдосконалити лінійку мастил таким чином, що одержала першість серед вибору споживачів. У асортименті бренду засоби по догляду за різними марками автомобілів.

Властивість мастил дозволяє надійно захистити деталі транспортного засобу від тертя на зношування. У рідини додають спеціальні присадки, які вкривають внутрішні частини деталей тонкою плівкою. Навіть перебуваючи під впливом кисню, механізми не окислюються, захищаються від потрапляння часточок бруду та не покриваються іржею. Таким чином вразливі частини автомобіля зберігають придатність протягом тривалого часу.

Торгова марка має широку географію діяльності: мастила продають практично у всьому світі. Продукція адаптована до специфічних кліматичних умов країн різних континентів.

Компанія має власні дослідницькі лабораторії, завдяки чому вдається удосконалювати властивості продукції. Наприклад, технологія Intelligent Molecules полягає у додаванні до рідини мікроскопічних частинок. Вони, мов намагнічені, притягуються до металевої поверхні запчастин, утворюючи стійку масляну плівку. Технологія Fluid TITANIUM дозволяє мастилу підлаштовуватися до навантажень та міняти структуру.

Як не натрапити на підробку

Зважаючи на популярність мастил Castrol, на ринку почали з’являтися підробки. Щоб вберегтися від покупки неякісного матеріалу, важливо звертати увагу на такі ознаки:

  • оригінальна продукція має логотип, який наносять за допомогою лазера (стерти практично неможливо);
  • ребра жорсткості на кришці досягають до самого верху банки;
  • срібляста фольга під кришкою;
  • на кришку наносять рельєфний логотип.

Найкращий спосіб вберегтися від фальсифікату — купувати мастила Castrol у партнерів торгової марки. Інтернет-магазин Інфошина пропонує оригінальну продукцію з гарантією якості. Замовити продукцію можна онлайн з доставкою компаніями Нова Пошта та Міст Експрес.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.