Поради

Мотоцикли Suzuki: чому варто вкластися у «вічний» транспортний засіб

Японського виробника автомобільної техніки Suzuki називають справжнім дивом, а прихильники досі вивчають феномен торгової марки. Мотоцикли Сузукі асоціюються з надійністю, якістю, бездоганним дизайном. Компанія ДП «АВТО Інтернешнл» є прямим дистриб’ютором мототехніки. Тож оформити замовлення та доставку на оригінальний мотоцикл Suzuki можна дистанційно.

Найпопулярніші марки мотоциклів Suzuki

Бренд Сузукі почав виготовляти мотоцикли ще на початку 50-х років минулого століття. Завдяки інноваціям та передовим конструктивним особливостям торгова марка гучно заявила про себе на увесь світ. Уже за декілька років географія роботи виробника сягнула десятків країн. З кожним роком асортимент збільшувався. Популярності бренду додавало й те, що більшість моделей була доступна людям з середнім достатком.

Сьогодні лінійка мотоциклів налічує десятки видів. Щоб вибрати свій байк, варто вивчити ключові особливості кожної моделі.

  • Suzuki Katana. Спортивний байк, легкий, швидкий, маневрений. Новий виток виробництва моделі розпочався з 2019 року.
  • Suzuki Hayabusa. Найшвидший спортивний мотоцикл бренду, здатний розвивати швидкість до 312 км/год.
  • Suzuki GSX-S1000. Стандартна модель байка, вирізняється високою потужністю мотора.
  • Suzuki STREET. Серія вуличних мотоциклів з V-подібним циліндровим двигуном. Може мати збільшений бак для пального.
  • Suzuki V-Strom 650. Ідеальний варіант для подорожей, може розвивати високу швидкість, має зручну посадку.
  • Suzuki RM-Z250. особливість у продуктивності на поворотах, контрольованому гальмуванні, стильному дизайні.

Де придбати мотоцикл Сузукі

Придбати оригінальний мотоцикл Suzuki з гарантією від виробника можна в офіційного представника на території України «АВТО Інтернешнл». Компанія закуповує транспортні засоби, адаптовані до наших умов експлуатації. У наявності оригінальні запчастини та аксесуари до байків. Офіційний сервіс працює, щоб підтримувати належний технічний стан автомобільної техніки.

Фахівці дилерської мережі знають все про продукцію бренду, допоможуть підібрати транспортний засіб відповідно до потреб клієнта. У відділеннях представництва можна замовити тест-драйв мотоцикла. Таким чином покупець має можливість самостійно переконатися у технічних характеристиках байків. Зв’язатися з дилерським центром можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews