Поради

На які критерії звертати увагу при виборі мототрактора

За останні кілька років мототрактори стали затребуваною технікою серед фермерських підприємств і приватних підприємців, які займаються обробкою землі і вирощуванням сільськогосподарської продукції

Компанія Агротехніка займається реалізацією мототракторов від відомих виробників. Серед асортименту техніка різної потужності. Ознайомитися з продукцією та характеристиками можна на сайті https://agrotechnika.com.ua/mototractory.

На ринку існує багато моделей мототракторов. Щоб вибір задовольнив потреби покупця, варто звернутися до консультанта магазину Агротехніка. Але можна звузити коло техніки, якщо звернути увагу на такі особливості тракторів.

  • Надійність конструкції. Якщо техніка оснащена перемичками і ребрами жорсткості, вона краще витримує навантаження. Їх можна встановити самостійно, але це додаткова витрата часу і грошей.
  • Об’єм двигуна і його потужність. Залежно від потреб, можна вибрати техніку потужністю від 12 до 25 к.с. Фахівці радять звіряти дані номінальної і фактичної потужності моделі, оскільки виробники можуть завищувати дані.
  • Установка важеля гідророзподільника, а також який саме розподільник встановлений: одновекторний або двовекторного.
  • Чи зручно робоче місце, чи є можливість регулювання сидіння і ін.
  • Ширина покришок і діаметр задньої осі. Чим більше діаметр осі, тим надійніше буде себе почувати користувач.
  • Задня навісна система. В основному вона встановлюється на одній точці.
  • Установка вихлопної труби. Рекомендовано вибирати техніку, труба якої викидає вихлопні гази вгору.

При виборі є й інші нюанси, наприклад, комплектація мототрактора. Можна вибрати техніку з додатковими плугами, або купувати необхідні деталі в процесі користування трактором.

Де купити якісний мототрактор в України?

Магазин Агротехніка пропонує всю необхідну техніку для сільськогосподарських робіт. Компанія реалізує продукцію провідних світових виробників. В каталозі трактори від DW, Forte, Garden Scout, Lider, Shifeng, Булат, ДМТЗ, ДТЗ, Зубр, Титан, Файтер. Клієнти мають можливість самі забрати техніку з пунктів видачі або замовити доставку різними логістичними компаніями. Оплата можлива готівкою при отриманні товару і безготівковим розрахунком. Всі питання по вартості, особливості техніки, рекомендації по експлуатації можна отримати за контактними телефонами, розміщеним на сайті магазина.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.