Поради

На що звернути увагу при покупці бойлера

Бойлери, водонагрівачі встановлюють в квартирах і приватних будинках, щоб мати постійний доступ до гарячої води, при цьому не залежати від центрального водопроводу

Бойлери працюють від електрики, твердого палива або газу.

Люди, які купують обладнання вперше, губляться серед великої кількості бойлерів і водонагрівачів. Для початку варто звернутися в надійний магазин, який дає гарантію на свою продукцію. Консультанти Romstal поставлять уточнюючі питання і допоможуть підібрати оптимальну техніку. Також важливо звернути увагу на такі можливості бойлера:

  • Максимальна температура нагріву води.
  • На якому джерелі енергії працює пристрій.
  • Спосіб розташування бойлера.
  • За скільки часу нагрівається вода.
  • Для електричних моделей максимальна напруга.

Необхідно уточнити у продавця про наявність в баку магнієвого анода. Якщо він занадто маленький, то не зможе захистити бак від корозії.

Відмінності проточного та накопичувального бойлера

Проточні моделі водонагрівачів сконструйовані таким способом, що дозволяють нагріватися проточній воді, коли вона проходить через пальник. Кількість нагрітої води від проточних бойлерів обмежене (розраховане на 2-3 користувачів). Електричні бойлери більш потужні і дозволяють економити, враховуючи добову температуру, сезон і інші показники. Проточні водонагрівачі можуть працювати від електромережі або газу.

Люди, які не мають можливості підключити проточний нагрівач, змушені користуватися накопичувальним. Цей тип обладнання працює від електромережі. Принцип роботи пристрою нагадує кип’ятильник: резервуар заповнюється водою, яка нагрівається. Бойлери з сухим теном періодично включаються, щоб підтримувати необхідну температуру води. Такі бойлери працюють більш економно, ніж проточні моделі. Мінус водонагрівачів з мокрим теном в тому, що з часом вони покриваються шаром накипу. У моделях з сухим теном такої проблеми немає. Купити будь-який тип водонагрівача за вигідними цінами просто в магазині Romstal з доставкою по регіонах країни.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.