Поради

На що звернути увагу при виборі генератора 5 кВт

Якщо в будинку чи дачі часто відключають електроенергію, тоді варто придбати генератор. Пристрій також застосовується на будівельних майданчиках та в ряді інших випадків як постійне та резервне обладнання. Прилади представлені в широкому асортименті, тому варто скористатися підказками фахівців, щоб вибрати потрібну модель.

Як вибрати генератор із двигуном 5 кВт

Якщо потрібне універсальне та компактне обладнання, генератори 5 кВт стануть ідеальним рішенням. Вони використовуються в побуті та у професійних цілях. Але вибрати обладнання не так просто, тому що воно відрізняється складною конструкцією, може містити різні опції. Враховуючи ціну, слід дізнатися про основні критерії, щоб надійно вкласти фінанси.

Спосіб запуску

Вибираючи потрібну модель, слід звернути увагу на пускову систему. Генератор може працювати як від ручного, так і електричного запуску. Перший відрізняється більшою надійністю, а другий значно полегшує експлуатацію приладу. Зручно, якщо в генераторі є функція автоматичного вмикання (АВР) – тоді пристрій запускається, як тільки пропадає струм у магістральній мережі.

Напруга на виході

Однофазні генератори мають на увазі наявність розеток з напругою 220 вольт. Вони використовуються у побуті для забезпечення енергією освітлювальних приладів, побутової техніки та електроінструментів. Пристрій з 380 В (трифазний генератор) призначається для потужного обладнання, частіше промислового.

Тактність двигуна

У генераторах встановлюють двотактні чи чотиритактні двигуни. Перший тип двигуна економічний і швидко запускається при низькій температурі. Пристрої з чотиритактним двигуном відрізняються продуктивністю, тихішим функціонуванням і підвищеним робочим ресурсом. 5-кіловатні генератори працюють в основному на чотиритактних агрегатах.

Система охолодження

Для зменшення температури робочих вузлів електростанції до стандартних значень застосовується рідинне та повітряне охолодження. Перший тип реалізований у потужних моделях, другий – у невеликих генераторах.

У чому полягають переваги обладнання

Сучасні генератори відрізняються такими перевагами:

Захист від стрибків напруги та короткого замикання.

Стабільність струму, що виробляється.

Знижений рівень вібрації з допомогою демпферних прокладок.

Мати вдома або на підприємстві генератор – отже, бути впевненим, що електроприлади працюватимуть безперебійно.

Голос Сокальщини на GoogleNews