Поради

На що звертати увагу при виборі Форекс-брокера

Фізичні особи, які бажають робити фінансові операції на міжнародних валютних біржах, не можуть торгувати без Форекс-брокерів, роль яких виконують фірми-посередники

Успішність трейдера на ринку залежить від надійності і кваліфікації такої компанії. На сайті надана необхідна інформація про роботу посередників. Вони надають послуги на території РФ і за її межами.

При виборі Форекс-брокера важливо звертати увагу на регулятор, який контролює діяльність брокера. У завдання регулятора входить аналіз факторів ризику, які можуть спіткати клієнта. Оскільки трейдер працює власними засобами, важливо підійти відповідально до вибору брокера, адже кошти будуть зберігатися на рахунках компанії. Крім цього фактора, важливо перевірити і такі пункти:

  • Торгові умови, тобто які торгові інструменти, термінали використовує компанія для проведення фінансових операцій.
  • Як обробляються ордера. Надійні компанії виводять угоди на міжбанк. У ролі контрагента виступають великі фінансові установи та інші учасники ринку Forex. Таким чином можна уникнути виникнення конфлікту інтересів між брокером і трейдером, коли посередник заробляє на збитку клієнта.
  • Бонуси та акційні пропозиції. Багато брокери пропонують бонуси, за допомогою яких їх клієнти можуть примножувати свій дохід. Наприклад, поширений бонус, який пропонують трейдеру за поповнення рахунку або спробу торгувати на біржі.
  • Відгуки про роботу. На незалежних платформах розміщуються відгуки клієнтів компаній-посередників.
  • Таким чином простіше вибрати брокера.

Навіщо користуватися послугами брокера

Багато людей, які бажають торгувати на біржі, вважають, що послуги брокера їм не знадобляться, оскільки торгівля і так ведеться в мережі інтернет. Але без досвідченого помічника почати роботу не вийти. На Форекс зосереджені величезні суми грошей, угоди в мільйони доларів вважаються середніми операціями.

Для того, щоб брати участь в торгах, необхідно мати ліцензію та достатню кількість коштів. Тому Форекс-брокери незамінна частина успішної діяльності на міжнародних торгах. Трейдери з невеликим запасом особистих коштів можуть швидко отримати прибуток. Брокер в деякому роді виступає в ролі кредитора. Таким чином можна торгувати позиковими грошима, але отримувати прибуток. Брокери допомагають з навчанням трейдера-початківця, пропонують йому торговельну платформу, допомагає з аналітикою і фінансовою підтримкою.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.