Поради

Набори змішувачів: для яких цілей вони використовуються?

Сучасні набори змішувачів – це чудовий вид і неперевершена якість. Готові колекції змішувачів дуже популярні останнім часом, так як вони допомагають швидко і гармонійно оформити відразу весь простір ванної кімнати, включаючи біде, якщо воно передбачено в інтер’єрі.

Традиційний набір змішувачів – що в нього входить

Складно зараз сказати, що таке класичний набір змішувачів. Час летить, смаки змінюються, та й набір сантехніки у ванній кімнаті також зазнає суттєвих змін. Раніше в типовій ванній потрібні були тільки кран для умивальника і змішувач з душовою лійкою для ванни. Зараз навіть досить компактна кімната може мати раковину, сучасну душову кабіну, а також унітаз з гігієнічним душем.

Виробникам доводиться швидко адаптуватися до запитів сучасного покупця і випускати набори з різною комплектацією для задоволення всіх запитів. Найпростішим і доступним так і залишається набір змішувачів для раковини, ванни і невеликий лійки для душу. Тільки їх популярність поступово знижується, на зміну приходять більш сучасні набори змішувачів з великим числом елементів:

Набори на 4 елементи – можуть крім крана на умивальник і ванну мати також дві лійки для душу.

Набори з 5 елементів – крім душової системи включають гігієнічний душ або зручний кран для біде, якщо для нього відведено місце.

Набори з 6 елементів – в комплект часто входить кран для кухні, набори дуже популярні при проведенні ремонту відразу у всій квартирі.

Набори з 7 елементів – тут точно є все, щоб оформити сучасну ванну з усіма елементами для підтримки особистої гігієни, а також відмінний змішувач для кухонної раковини.

У чому секрет популярності наборів змішувачів?

Будь-який набір змішувачів – це зручно і вигідно. Такі товари від провідних виробників сантехніки є відмінним способом заощадити час на виборі кожного крана окремо. Адже вони повинні не тільки подобатися покупцеві, а й гармоніювати один з одним.

Секрет постійного зростання попиту на такий товар простий – у цих наборів є кілька переваг, які і привертають до них увагу клієнтів:

Економія – покупка змішувачів відразу в наборі зазвичай дешевше, ніж придбання товарів окремо. Спрацьовує правило дрібного опту, а це приємний бонус для покупця.

Гармонія – все елементи в наборі підібрані в єдиному стилі, тому завдяки такому рішенню можна не ламати голову в турботі про гармонійному поєднанні всіх елементів.

Якість – про це можна говорити тільки за умови покупки товару від провідних світових виробників. Тому краще звертати увагу на бренди, що зарекомендували себе.

Варіанти комплектації – підібрати набори можна на будь-який смак, тому абсолютно не має значення, який набір сантехніки планується встановлювати у ванній. Змішувачі та крани можна знайти для всіх варіантів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.