Головна / Поради / Набивні стелажі – де купити як вибрати

Набивні стелажі – де купити як вибрати

Набивні стелажі для різних варіантів грузообработки

Глибинні стелажі (або по іншому, в’їзні, набивні, тунельні, Drive-in) – це спеціальні конструкції, які використовуються головним чином для розміщення і зберігання на різних ярусах продукції одного типу. Найчастіше такі стелажні системи встановлюють на складах з обмеженою площею і високими стелями. Їх використання дає можливість максимально ефективно задіяти площа приміщення.

Конструкція, види і переваги використання

Головною особливістю набивних стелажів є відсутність технологічних проходів. Завдяки цьому вдається домогтися високої щільності розміщення палетованого вантажу. Щоб встановити піддон, навантажувач, рокла, штабелер або ричтрак в’їжджає всередину такої системи. Тут немає прямого доступу до кожної палеті, тому застосування таких конструкцій актуально для зберігання продукції з досить тривалим терміном зберігання, високою оборотністю, а також в холодильних комплексах.

Конструкція глибинних стелажів є збірно-розбірний, і складається з таких елементів:

 • Вертикальні стійки (рами);
 • Горизонтальні балки;
 • Напрямні деталі (ложементи).

Додатково можна замовити комплектацію захисними елементами – напрямними рейками, відбійниками і так далі. Міцне з’єднання всіх елементів конструкції здійснюється за допомогою болтів. Перевагами таких стелажних систем для складу є:

 • міцність;
 • Здатність витримувати значні навантаження, в тому числі і динамічні;
 • Стійкість до механічних пошкоджень;
 • практичність;
 • Легко проводити санітарно-гігієнічну обробку;
 • Швидкий і простий монтаж і демонтаж;
 • Тривалий термін експлуатації;
 • Доступна ціна.

Крім цього, застосовуючи набивні стелажі можна організувати обробку вантажів різними способами “LIFO” і “FIFO”. Принциповим їх відмінністю є варіанти завантаження вивантаження піддонів, що безпосередньо залежить від виду стелажній системи. У першому випадку – це конструкції тупикового типу. Тут передбачається, що товар, завантажений останнім, буде відвантажено в першу чергу. А в другому варіанті використовуються в’їзні тунельні стелажі. Це дає можливість здійснювати обробку вантажів з протилежних сторін. Тому палети завантажені першими, відвантажуються також першими. Замовити виготовлення і оснащення складу стелажними конструкцій, відповідно до європейських і внутрішніми нормами і стандартами, за найкращою ціною і з доставкою в будь-яке місто України, можна в компанії Склад Плюс.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!