Поради

Надійні та прості способи забезпечити захист палива від крадіжки на вантажівці

На жаль, проблема крадіжки палива на автомобілях залишається дуже гострою в Україні. Серед наших співвітчизників більш ніж достатньо охочих роздобути бензин чи дизель незаконним шляхом. І якщо більша частина легкових іномарок вже на заводах комплектується спеціальними системами захисту від зливу (люк паливного бака блокується центральним замком), то переважно страждають вантажні автомобілі та спецтехніка. До того ж паливний бак у них більше, а отже, «поживитися» зловмисникам можна буде суттєвіше. Тому питання захисту вантажівок від зливу палива є дуже актуальним на сьогодні. Так як можна забезпечити безпеку бака?

Перевірені способи, які запобігають крадіжці палива з бака вантажівки

Бажаєте, щоб паливо з бака вашої вантажівки або техніки спеціального призначення не стало легким видобуванням не надто сумлінних осіб, подбайте самостійно про його безпеку. Це можна зробити декількома способами:

  • Залишайте машину впритул до стіни, забору тією стороною, де розташований бак. Спосіб не вимагає жодних матеріальних вкладень та гарантує 100% захист від зазіхання – зловмисники просто фізично не зможуть підлізти до бака. Ось тільки чи вдасться це реалізувати в сучасних дворах або на парковках з великою кількістю інших машин. Тут уже треба дивитися у кожній конкретній ситуації. На відкритих майданчиках можна використовувати навіть дерево, акуратно під’їхавши до нього та зупинившись так, щоб люк бака був максимально близько до ствола.
  • Встановити склянку в горловину. Умільці навчилися виготовляти спеціальні елементи, які зовні є круглий циліндр з отворами в бічних стінках, а також у днищі. Обов’язкова умова – точна відповідність діаметра цієї склянки діаметру заливної горловини. Діаметр отворів підбирається так, щоб бензин або дизельне пітливо безперешкодно могло заливатись у бак, а ось шланг злодіїв не зміг пройти між ними. Сама ж склянка приварюється точково до горловини. Його можна або виготовити самостійно, або купити у таких “умільців”.
  • Установка в бензобак сіточки. Простий та досить популярний в Україні спосіб, що дозволяє убезпечити паливо вантажівки від крадіжки. У більшості машин з’єднання заливного патрубка та бензобака виконується гнучкими шлангами. Тобто, можна будь-де цей рукав розрізати і вставити металеву сітку.
  • Діаметр отворів, як і у випадку зі склянкою, має бути таким, щоб зливна трубка через них не пройшла. У цьому випадку буде потрібний спеціальний перехідник, який дозволить з’єднати розрізані частини шланга і хомут для фіксації сітки. Основна складність – дістатися місця виконання робіт.
  • Встановлення сигналізації. Ефективний, але досить трудомісткий у реалізації процес. Безпосередньо у люку встановлюється додатковий датчик сигналізації. Обов’язковою умовою є підтримка вашої сигналки такої опції. Якщо є така можливість, треба легко підвести лінію до люка паливного бака. Датчик спрацює за несанкціонованого доступу, а на брелок прийде повідомлення. Та й сам звук сигналізації у 99% випадків відлякує злодіїв.
  • Використання захисної кришки. Вона є додатковою накладкою на кришку заливної горловини, оснащеною спеціальним замком з ключем і розсувним кожухом. Всі ці компоненти вже входять до комплекту постачання. Таке рішення має безліч переваг: гарантований захист бака від зливу палива (навряд чи зловмисники ризикнуть зрізати замок болгаркою), невисока вартість, зручність, простота установки та подальшого використання. Сучасний ринок і компанія Hydromarket, зокрема, пропонує споживачам захист на кришку паливного бака вантажівки різних типорозмірів, що дозволить легко підібрати підходящу модель під вашу машину. Тут можна познайомитися більш докладно з асортиментом товарів, їх особливостями і вибрати захист. Продукція виготовлена ​​із сталі підвищеної міцності. На неї розповсюджуються заводські гарантії.

Вибір за вами як забезпечити надійний захист бензобака вантажівки від зливу палива. Але навіщо ускладнювати собі життя, витрачати час та зусилля на реалізацію складних, витратних за часом та грошей завдань, якщо є просте та ефективне рішення?

Голос Сокальщини на GoogleNews