Поради

Нашкірниці для манікюру: як вибрати і де купити

Красивий манікюр починається з правильного догляду за руками та нігтями. Не важливо, чи будете ви його робити вдома або в салоні, але інструмент має бути якісним, а отже, безпечним. Вірним помічником майстра стали манікюрні кусачки. Купити нашкірниці для застосування вдома або в салоні можна в інтернет-магазині PROKRASA. Компанія займається поставками професійних інструментів для салонів краси та перукарень.

За якими критеріями вибирають нашкірниці

На ринку представлено кілька видів кусачок: для кутикули, нігтів на руках та на ногах. Через схожу форму інструменти часто плутають. Для обробки кутикули необхідно використовувати саме нашкірниці. Вибираючи кусачки, першим критерієм має стати матеріал. Майстри віддають перевагу інструментам з нержавіючої сталі. Вони витримують багато циклів заточок та дезінфекцію агресивними складами завдяки використанню кобальтового покриття. Виробники якісних інструментів зазначають марку металу на упаковці.

Важливим орієнтиром є довжина ріжучої частини. Від її розміру залежить, скільки шкіри здатні захопити кусачки. На якісних інструментах леза повинні щільно стулятися, сходити в одну точку на кінці гострого носика. Досвідчені майстри віддають перевагу кусачкам з «п’ятою» (виступом ріжучої частини щодо з’єднання на шарнірі). Такі кусачки захоплюють більше шкіри з кутикули, ніж звичайні. Але їх не рекомендовано використовувати недосвідченим майстрам.

Від довжини ручок залежить, наскільки зручно майстру користуватиметься інструментом. Але в цьому питанні все індивідуально і залежить від розміру рук самого фахівця. Від особливостей шарнірного механізму залежить плавність перебігу кусачок. Це впливає на комфорт роботи майстра манікюру.

Як доглядати за нашкірницями

Будь-який манікюрний інструмент вимагає правильного догляду, навіть якщо ним користуються лише в домашніх умовах. Але для кусачок, які застосовують у салонах, існують суворі правила з експлуатації та обслуговування:

  • Після кожної процедури потрібно дезінфікувати інструмент.
  • Слід періодично обробляти сполучні елементи за допомогою олії для плавної роботи кусачок.
  • Проводити заточування ріжучої частини лише у фахівців.
  • Зберігати інструменти у сухому місці у спеціальних чохлах.
  • Під час роботи класти нашкірниці лезами нагору (для збереження гостроти лез).
  • Не допускати падіння, уникати попадання між лезами сторонніх предметів.

Консультанти магазину PROKRASA допоможуть підібрати інструменти для манікюру, обладнання та супутні товари для салонів краси. Доставка здійснюється по всіх регіонах країни.

Голос Сокальщини на GoogleNews