Поради

Натуральне лікування проблем з потенцією у чоловіків: міфи і реальність

Проблема чоловічої імпотенції існувала завжди. Ще кілька століть тому чоловіки шукали засоби, здатні поліпшити ерекцію. Для цього їм доводилося користуватися екзотичними рецептами. Сучасний чоловік може купити Вімакс – препарат на натуральній основі. Але саме про такі засоби, які виготовляються переважно з рослин, існує безліч міфів, тому варто розібратися, де правда, а де вигадка.

Міф № 1: Рослинні компоненти не діють

Виробники препаратів для стимуляції потенції ретельно розробляють їх склад, проводять випробування, тому можна бути впевненим, що якщо купити Вімакс, він подіє. У нього входить натуральний протеїн, мінерали та екстракти трав. Таке поєднання і забезпечує ефект, тобто, стимуляцію потенції.

Міф № 2: Щоб отримати ефект, потрібно пройти тривалий курс

Деякі лікарські засоби дійсно потрібно приймати певний час, щоб вони почали діяти. Але якщо мова йде про Вімакс, то його ефект починається вже через 1 годину після прийому: при сексуальному збудженні виникає стійка ерекція.

Також капсули можна приймати з лікувальною метою, адже пройшовши курс три місяці, про проблему еректильної дисфункції легко забути.

Міф № 3: Скасування препарату призведе до погіршення ситуації

Цього точно не трапитися, адже капсули Вімакс не викликають звикання і після них не виникає синдром відміни. Навпаки – прийом такого засобу на натуральній основі покращує потенцію. А якщо пройти повний курс, то можна помітити значний результат.

Хто і як може приймати засіб Вімакс

Засіб на основі протеїну, мінералів і екстрактів рослин підходить практично всім чоловікам, які зіткнулися з проблемою статевого безсилля. У нього немає особливих обмежень, адже капсули безпечні для здоров’я. Обережним варто бути, якщо:

Були статеві травми або є вроджені хвороби пеніса;
Перенесено інсульт та інфаркт за останні кілька місяців;
Присутній хронічна ниркова або печінкова недостатність.

Небажано також приймати Вімакс разом з алкоголем, адже можливе виникнення неприємних симптомів.

Для отримання результату важлива регулярність вживання капсул: два рази на день, вранці і ввечері, запиваючи водою. Повний курс становить три місяці. Після його проходження поліпшується не тільки потенція, а й збільшується розмір статевого члена, тому не варто побоюватися лікування препаратами на рослинній основі.65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.