Поради

Навчання онлайн: які курси стали безкоштовними для українців

У режимі військового стану в Україні багато хто втратив роботу, можливість навчатися у звичайних умовах. Освітня сфера підтримує мешканців нашої держави, адже тепер можна безкоштовно отримати доступ до крутих курсів. Розглянемо, де зараз отримувати знання та у яких сферах.

Prometheus: розмаїття матеріалів

Платформа пропонує інформативний простір на безліч тем. Можна знайти курси про волонтерство під час війни, стратегічний менеджмент, цивільну оборону, навіть навчальні матеріали для IT-сфери. Переваги цього порталу:

  • Зручна навігація. Сортувати пропозиції можна за темами, доступністю. Щодо останнього — одні програми вже доступні, на інші — триває реєстрація, але вони незабаром будуть відкритими до ознайомлення.
  • Патріотичне оформлення. Жовті та сині кольори покладені в основу. Prometheus співпрацює з фондом «Повернись живим».
  • Різна тривалість. Можна обрати курси, які легко вивчити за 1 місяць або квартал.

Prometheus пропонує програми для підвищення кваліфікації освітян. Працівники шкіл, університетів тощо можуть прокачати свої скіли абсолютно безкоштовно.

WiseCow: цікавий лекторій

Якщо не любите читати, але обожнюєте дивитися відео, ця платформа — ідеальний варіант. Користувачам надано доступ до медійних матеріалів на історичні теми, про кіно та літературу, моду, журналістику та інше. Перевага — для перегляду не потрібна реєстрація.

Сайт зі зручним інтерфейсом. Під час кліку на тему на екран виводяться підпункти. Натискаючи на них, користувач переходить у розділ з послідовними лекціями. Для комфортного перегляду можна купити ноутбук або планшет. На великому екрані зручніше сприймати інформацію.

EdEra: всі інструменти для навчання

На сайті запропоновано курси, бібліотека навчальних матеріалів та підготовка до ЗНО. Платформа з власним блогом, можна почитати цікаві статті та дізнатися круті лайфхаки. На EdEra представлені курси для учнів, студентів, викладачів. Є клікабельна кнопка з вакансіями, можливо, ви знайдете не лише освітні лекції, але й роботу.

Безкоштовний доступ надано до усіх матеріалів. Можна обрати такі теми, як українська мова та література, англійська, біологія та інші. EdEra — крутий портал для саморозвитку, підготовки до екзаменів та підвищення кваліфікації педагогів. На сайті можна підтримати платформу донатом на розвиток під час війни. Обирайте те, чим цікавитесь, та розвивайтесь. Коли, як не зараз, опановувати нову професію та отримувати навички.

Голос Сокальщини на GoogleNews