Поради

Навіщо датчик повітря на CHERY і як його вибрати

Китайський бренд Chery став першим виробляти якісні доступні за ціною автомобілі

Сучасні Черрі відрізняються стильним дизайном, надійністю і багатою базовою комплектацією. Важливим фактором, який розглядають автолюбителі перед покупкою, – доступність оригінальних запчастин до китайських транспортних засобів. Великий вибір деталей від прямого виробника можна знайти в каталозі магазина CHERY911. У наявність понад 40 тисяч найменувань, які просто знайти за запитами в рядку пошуку.

Автомобілі марки Черрі оснащені великою кількістю датчиків, які допомагають визначати функціональне навантаження на автомобіль, забезпечують безперервну роботу важливих систем машини. Датчик повітря контролює рівень токсичності транспортного засобу, регулює співвідношення паливо / повітря в робочій суміші. Деталь розрахована на довгий термін експлуатації за умови, що машина буде проходити СТО строго за вимогами виробника. Але все ж трапляються поломки датчика. Їх причинами майстри називають неякісне паливо, забруднення, пошкодження, пов’язані з механічним втручанням.

Поломка датчика тиску проявляється в поганій реакції машини на натискання педалі газу, знижується потужність транспортного засобу. В такому випадку деталь не піддається ремонту, і її необхідно замінити на оригінальну, оскільки такі запчастини виготовляють за стандартами CHERY.

При виборі датчика повітря варто враховувати, що існує кілька модифікацій деталі, які відрізняються:

  • Кількістю проводів.
  • Шириною вимірювання.
  • Сенсорним елементом.
  • Роз’ємом кріплення.

Консультанти магазину CHERY911 допоможуть підібрати необхідну запчастину.

Де купити датчик повітря для автомобіля

У магазині CHERY911 великий вибір будь-яких деталей для китайських автомобілів. Робота безпосередньо з виробниками дозволяє встановлювати вартість запчастин нижче ринкової. У магазині працює команда досвідчених експертів, які знають все про роботу китайських транспортних засобів. На всю продукцію поширюється гарантія від виробника і продавця. Клієнти можуть сплатити за товар готівкою, безготівковим способом. Доставка здійснюється по всіх регіонах логістичною компанією Нова Пошта.

Голос Сокальщини на GoogleNews