Поради

Навіщо використовують захисну взуття

Люди, які працюють на виробництві, у сфері вантажоперевезень, на будівництві, повинні захищати ноги від можливих травм

Деякі виробничі процеси можуть викликати ризик отримання порізів, падіння важких предметів, ймовірність проколу підошви. Багато компаній не допускають людини до роботи, якщо у нього немає захисного взуття. Робоче взуття в г. Киев представлена ​​в широкому асортименті в магазині Talan.

Захисне взуття допоможе запобігти отримання серйозної травми на робочому місці. Іноді нещасні випадки супроводжуються дорогим лікуванням, тривалої реабілітацією і навіть часткової втратою працездатності. Використання захисного взуття захищає людину від ударів, переломів, впливу небезпечних хімічних компонентів. Взуття виготовлене з урахуванням анатомічних особливостей ноги людини, і здатна знімати навантаження зі стопи завдяки правильному розподілу ваги, не викликає потіння. Взуття від виробника Talan характеризується такими особливостями:

  • Використовуються якісні, міцні і дихаючі матеріали, тому нога «дихає» протягом усього дня.
  • Матеріали зносостійкі, за рахунок чого взуття служитиме кілька років.
  • В якості захисту для носка застосовують композит або метал, які бережуть пальці від травм.
  • Підошва має захист від промокання.
  • Спеціальні антипрокольной устілки захищають підошву стопи від пошкоджень.
  • Міцна фіксація не дозволяє черевикам злітати з ноги в процесі ходьби.
  • Чому вигідно замовити робоче взуття в Talan

Компанія Talan виробляє захисну взуття згідно з усіма вимогами безпеки. Купити продукцію в можна в інтернет-магазині в роздріб і оптом. Якість взуття забезпечується використанням запатентованих матеріалів. Для пошиття застосовують італійські колодки, за рахунок чого ноги не втомлюються навіть після інтенсивного дня. Матеріали не пропускають воду, але дозволяють стопі «дихати», тому виключено утворення грибків і інших неприємних захворювань. Взуття стійка до перепадів температур, впливів хімічних речовин, багато моделей оснащені спеціальною підошвою, яка захищає стопу від проколів, дозволяє безпечно працювати з електрикою і зварюванням.

Фіксовані задники захищають ногу від вивихів. Навіть зимові утеплені черевики мають невелику вагу, завдяки чому людина не втомлюється. Крім захисних функцій, вся лінійка взуття має гарний дизайн, і не перший погляд важко визначити, що це спецвзуття. Компанія Talan надає міжнародні сертифікати якості для всієї продукції.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.