Поради

Найбільш затребувані фахівці у Львові на час карантину: куди влаштуватися і скільки можна заробити

Через карантин давольно велика кількість жителів Львоав втратило свою роботу, адже по місту, навіть зараз в період ослаблення карантину, залишаються прикриті тисячі закладів общесвтенного харчування і фірм відносяться до індустрії туризму. Ми розповімо, як знайти роботу у Львові швидко на період пандемії, і які фахівці зараз затребувані?

Найнеобхідніші фахівці в пандемію: водії, служба доставки і працівники торгівлі

Через ситуацію з загостренням COVID-19 у Львівському регіоні, не так давно було введено посилення. Частково “встав” транспорт, масового закрилися ресторани, продовольчі магазини і торгові центри – це ті організації, які не зможуть перейти на “удаленку”.

Оцінюючи дані наведені Держстатом, без заробітку зараз залишилося майже третина львів’ян. Деяким працевлаштованим людям пощастило перейти на віддалену роботу, інші – взяли відпустку, комусь не пощастило залишитися без роботи зовсім.

Наприклад, виходячи від даних досліджень HR-аналітиків порталу OBYAVA.ua, для сорока відсотків трудящих ЛЬвова, режим роботи у зв’язку з введеною самоизоляцией не постраждав, тридцять шість відсотків зайнятих жителів ЛЬвова перейшли на роботу з дому, двадцять два відсотки пішли в неоплачувану відпустку і два відсотки – звільнилося зі своєї роботи.

Це говорить про те, що, люди не отримають зарплату за цей і наступний місяць, а якщо карантин продовжать до Вересня, а його обов’язково продовжать, то невідомо, коли ситуація зміниться. У цей період можна взяти підробіток, яка хоч якось врятує ваше фінансове становище.

За даними OBYAVA.ua роботодавці стали частіше розміщувати вакансії в місті Львів для продавців-консультантів, водіїв різних категорій, співробітників служби доставки і вчителів, які викладають англійську.

“Найпростіше у Льво взяти підробіток на період пандемії водієм або кур’єром. Послуги експрес-доставки та таксі зараз дуже популярні”, – відзначають аналітики OBYAVA.ua

Аналітики OBYAVA так само стверджують, що з того дня, як був введений карантин, на ринку праці Львова збільшився попит на кур’єрську доставку. Це призвело до того, що у роботодавців збільшилася потреба в працівниках: пакувальники, оператори, кур’єри, водії та інше.

“Також відкрилися” спеціалізовані “нові пропозиції. Такі як, індивідуальний чи корпоративний вірусолог-контролер covid-19, співробітник з охорони праці та пром.безопасності, фахівець для продажу послуг юридичного характеру для постраждалих від пандемії. Але, такі вакансії велика рідкість”, – кажуть фахівці.

Вакансії у Львові і заробіток

“За цей місяць в розділі” Робота Львів “- https://obyava.ua/ru/rabota/vakansii/lvov здобувачі стали шукати вакансії кур’єра на дев’яносто відсотків частіше, ніж до початку пандемії. Ще на 22% збільшився попит на водіїв. українці адаптуються до умов і передбачають попит на ринку, для того, щоб отримати роботу “, – розповів керівник напрямку HR на OBYAVA.ua Владислав Гаврилюк

Також свою статистику надав Kabanchik – зручний сервіс замовлення послуг. З початку місяця попит на кур’єрів збільшився на тридцять відсотків, на перукарів – на шістдесят відсотків, порівнюючи навіть з минулим місяцем. “Популярність перукарів зараз можна пояснити тим, що салони краси закриті, але без стрижок і фарбування люди не можуть обійтися.

Причому послуга стрижки більше затребувана у чоловіків, ніж у жінок “, – говорить керівник маркетингового відділу.

Дуже потрібні майстри манікюру. Попит на такі послуги збільшився в кілька разів. На двадцять відсотків побільшало роботи у репетиторів, які працюють онлайн. Крім того, заробити можна в якості швачки. На сервісі був відзначений попит на послугу – “пошив багаторазових масок”, а середній чек дорівнює двомстам гривень.

ТОП-5 популярних професій за цей місяць:

  • кур’єри – 4779 замовлень;
  • викладачі – 1335 замовлень;
  • швачки – 398 замовлень;
  • візажисти і перукарі – 259 замовлень.
  • Зараз кур’єрам платять в середньому 160 гривень за один виїзд, а це на на шістнадцять відсотків вище, ніж до коронавируса. Однак, вартість кур’єрської доставки дуже динамічна і змінюється від пори року, попиту, а також послуг, які попутно може виконати кур’єр.
  • Кур’єра можуть попросити, наприклад, не тільки виконати доставку, а й купити їх в магазині.

Середня оплата послуги перукаря – триста сімдесят гривень. Викладачі можуть отримати до 320 гривень за одне заняття, а майстер манікюру заробляє по 190 гривень за одне замовлення, а це в два рази вигідніше, порівняння з тим же минулим місяцем.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.