Поради

Найлегший шкільний рюкзак для першокласників

Вага рюкзака – ключова характеристика, коли мова йде про окріпнув дитячому хребті. Сьогодні з’ясовуємо, скільки важить найлегший ранець для першокласника і чи може такий прослужити довго.

Порожній рюкзак: норма ваги

Легкий – це скільки? Для дорослого чоловіка 5 кг – легко. Для маленької дитини 1 кг – вже навантаження. МОЗ повідомляє, що максимальна вага порожнього рюкзака для першокласника повинен складати не більше 700 г. При цьому заповнена сумка першокласника повинна важити 1,5-2 кг.

Як розрахувати норму для своєї дитини?

  • Виміряйте вагу дитини.
  • Обчисліть з показника 10%.

Це і буде допустима норма, яку щодня може носити учень за спиною. Рекомендації МОЗ та ортопедів в такому випадку орієнтовні. Керуватися необхідно параметрами людини, хто буде одягати сумку.

Після того як ви визнач граничне навантаження заповненого ранця, спробуйте розрахувати скільки може важити порожній. Завдання ускладнюється тим, що рюкзаки для молодших класів повинні бути обов’язково з твердим каркасом. А це додаткові 300 – 500 м

Як вибрати найлегший шкільний рюкзак

Пройдемося по критеріям, які безпосередньо впливають на вагу вироби.

  • матеріал
  • натуральна шкіра важче поліестеру або нейлону. Виглядає статусно, але гірше поводиться при зміні температури. Складніше поєднується з синтетичними матеріалами;
  • той же нейлон, поліестер, EVA, еко-шкіра легкі, відштовхують воду, зносостійкі і більш сучасні в плані експериментів зі стилями.
  • параметри

Непропорційно великий рюкзак, навіть порожній, створює навантаження і дискомфорт. Завдання батьків – вибрати ранець по ширині або трохи вже плечей дитини, висотою в діапазоні від основи шиї / 1 2 см від лінії лопаток до лінії талії / попереку.

Замки і допоміжні елементи

зіпери і зовнішні застібки – з металу або якісної пластмаси, прогумовані або зі шторкою від затікання;
інші заклепки і фурнітура якісні, легко відкриваються, не створюють додатковий обсяг або вага виробу.
Дизайн

З цього варто було б почати. Тренди диктують ранці з об’ємними деталями. Дівчаткам подобаються ранці з брелоками у формі величезних пухнастих хвостів, котячих лапок і ріжків єдинорогів. Хлопчики хочуть портфелі в формі гоночної машини або з головою зомбі.

Перш, ніж купити рюкзак шкільний для 1 класу з оригінальним дизайном, подумайте, чи буде комфортно дитині з таким ходити? Чи не заважатиме обробка зимової та осінньої верхньому одязі? Наскільки зручно доглядати за ним?

Лямки і ремені

Не впливають на вагу ранця, але беруть участь у розподілі навантаження, коли портфель навантажений.

  • важливо, щоб плечові лямки були анатомічної форми з можливістю регулювання. До корпусу їх пришивають трохи навскіс один від одного;
  • нагрудний ремінь кріпиться на плечові лямки, знімає навантаження з плечей, не дає лямок з’їжджати при швидкій ходьбі;
  • поясний ремінь фіксує корпус портфеля в нижній частині, частково знімає навантаження з верхньої частини спини.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.