Поради

Найміцніші плетіння ланцюжків: які вибрати

Золотий ланцюжок на шию вважається одним з найбільш універсальних ювелірних прикрас, популярних як серед жінок, так і чоловіків. Можна навіть сказати, що цей аксесуар ніколи не виходить з моди. Залежно від змін модних тенденцій може змінюватися тільки дизайн і кількість ланцюжків.

Відзначимо, що ювелірний ланцюжок може бути різної довжини, декору, кольору золотого сплаву, але головною її характеристикою як раз буде тип плетіння. Сьогодні кількість таких видів плетіння нараховується більше 50 найменувань! Так яка золота цепочка найміцніша і надійна? Про це ми зараз дізнаємося в статті.

Надійні плетіння ланцюжків

Популярні, надійні і міцні типи плетінь розрізняються зовнішньою привабливістю. Дані види рвуться дуже рідко, розрив може допускатися лише в разі необережного поводження, сильних механічних впливів.

Отже, до найміцніших золотих ланцюгів можна віднести:

  1. Бісмарк;
  2. Панцирні;
  3. Якірне;
  4. Нонна;
  5. Імперіал.

Ланцюжок Бісмарк

Як вважають експерти-цепевязи і інші майстри ювелірної діяльності, Бісмарк в питанні міцності, надійності немає рівних. Це, мабуть найміцніше плетіння золотих ланцюжків! Зовні воно являє собою ланки, які зчіплюються рядами – один з іншим. Таким чином, виходить дуже міцна, масивна і важка ювелірна прикраса. Також завдяки такому дизайну ланцюг не вимагає додаткових кулонів, так як сам по собі вже є красивим аксесуаром.

Цікавий факт: назва плетіння було придумано в честь першого канцлера Німеччини – Отто фон Бісмарка!

Бісмарк має такі різновиди: потрійний; форбісмарк; дочбісмарк, Арабський та Пітон.

Бісмарк популярний цей вид, як серед жінок, так і чоловіків. Чоловікам слід обирати більш тяжкі прикраси та масивні.  Ланцюжок для жінок виглядає більш витончено, має меншу кількість рядів ланок.

Панцирне

Надійне плетіння, яке є базовою класикою. Поверхня панцерного плетіння має гладку структуру, так як ланки об’єднуються по черзі, а також скручуються між собою, створюючи пряму. Ланки знаходяться в одній площині, тому плетіння вважається одним з найнадійніших на сьогодні.

Крім того, панцирний ланцюжок практично не піддається деформації, що не заплутуються. До його різновидам ставляться – Снейк, Фігаро, Ромб, Сінгапур, Нонна.

Якірне

Якірне плетіння міцне. Воно є універсальним, тому що складається з ланок однієї форми, розміру, що переплітаються між собою по черзі – горизонтально і вертикально.

До різновидів якірного плетіння відносяться: Ролло (Шопард), Гарібальді, Венеціанське. Всі підвиди являються прикрасою унісекс.

Нонна

Ланцюжок для жінок Нонна вважається однією з найміцніших, надійних прикрас на шию для представниць прекрасної половини людства. Цікавий факт – назва походить від італійського виразу, яке в перекладі буквально означає «плетіння бабусі».

В основі плетіння плоскі ланки маленької і великої форми, які приплітати між собою за принципом «одне з’єднується з двома». Сучасні ювеліри надають плетіння Нонна вишуканості і легкості завдяки додатковому додаванню в дизайн алмазної грані.

Імперіал

Одне з найбільш міцних, надійних і досить масивних типів плетіння ювелірного ланцюга. Такі характеристики обумовлені об’ємним переплетенням ланок, що нагадують товстий канат. Цікаво, але ланки мають однакову форму і з’єднуються фантазійно. Плетіння Імперіал підходить чоловікам.

Вибрати й купити ланцюжки Бісмарк, панцирних, Якірне, Нонна, Імперіал і інші можна на сайті онлайн-гіпермаркету ювелірних прикрас «Золотий Стандарт». Золоті прикраси в каталозі представлені великим вибором в різних кольорах золота – червоного, жовтого, білого і комбінації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.