Головна / Поради / Найперші антимагнітні годинники в історії представив бренд Tissot

Найперші антимагнітні годинники в історії представив бренд Tissot

Швейцарські хронометри від бренду Tissot є прерогативою успішних і багатих людей. А ще, власників таких виробів можна назвати неординарними і сміливими. Знаменита мануфактура годин відома тим, що виробники постійно тяжіють до різних інженерних експериментів. Саме розробникам компанії Tissot і належить ідея з втіленням антимагнітним хронометра, який вийшов у світ в далекому 1930 році.

Звичайно ж, у високій вартості і годиннику Tissot не варто й сумніватися. Однак, завдяки сучасному ринку, як підкреслюють експерти інтернет-магазину Імідж, купити швейцарський годинник можна за нижчою ціною. Для це варто знайти якісні репліки брендових хронометрів, які обійдуться в кілька разів дешевше за оригінали.

Чи варто купувати неоригінальний годинник?

Як показує практика, високоякісні копії годин виробника Тіссот користуються досить широкою популярністю і попитом серед шанувальників технічних нестандартних рішень.

Антимагнітні наручний годинник, які свого часу змінили концепцію виробництва швейцарських годинників, не закінчили інноваційну лінійку своєї сфери. Так, в 1985 році світ побачив нові брендові хронометри Tissot, виготовлені з граніту. Нова лінійка досить швидко змогла завоювати непідробний інтерес серед колекціонерів, які побачили в новій моделі неповторну індивідуальність і матеріальність природи.

Від експериментів з матеріалами виготовлення до звичної класики

Якщо вже давно хочеться підкреслити високий соціальний статус і виділятися з натовпу, варто придивитися до хронометрам Швейцарських брендів. А для того, щоб не залишити за один годинник все стан, варто віддати перевагу копіям годинах, серед яких є як жіночі, так і чоловічі серії:

  • Кварцові і механічні пристрої – T-Classic;
  • Ювелірні вироби з дорогоцінними каменями і перламутром – T-Trend;
  • Лімітовані лінійки для підкреслення спортивного стилю – T-Sport;
  • Моделі з іменитим відомим сенсором бренду – Touch Collection.

Фотографії реплік хронометрів, які представлені на різних сайтах, на думку експертів інтернет-магазину Імідж, дають можливість повністю розкрити перед користувачами весь витончений декор годин, якість їх складання, а також темпераментність легендарних виробів бренду Тіссот. Порівнювати переваги фешенебельних реплік досить просто: потрібно лише ознайомитися з їх технічними описами. При цьому, вартість на копії – це не комерційна таємниця. Придбати функціональні хронометри з брендовим логотипом можна навіть всього за кілька тисяч гривень.

Витончена класика, яка доповнена сучасної годинникової функціональністю зібрана в яскраві колекції реплік. Варто зазначити, що такі моделі зовсім не експонати, а справжні вироби, які цілком реально купити будь-якому користувачеві. Успіх людей починається тільки з впевненості в своїх силах, а сила, як відомо – закон точного часу

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!