Поради

Найцікавіше з презентації Apple

З величезним нетерпінням шанувальники просунутих гаджетів чекали настання осені. І все тому, що компанія Apple анонсувала щорічну традиційну презентацію. Онлайн-формат проведення був обраний через пандемію. Але навіть ці вимушені обмежувальні заходи не завадили організувати яскраве і запам’ятовується подія. Дізнайтеся, які спокусливі новинки були представлені компанією Apple і про що вона промовчала.

Чого не було на презентації

Презентація iPhone 13 та інших новинок, Apple відбулася 14 вересня, транслювалася на каналі YouTube. Протягом півтори години користувачі спостерігали за яскравим шоу, наповненим безліччю ефектів. На тлі красивих пейзажів під звучання треку California Soul генеральний директор компанії відкрив презентацію. І хоча показ AirPods 3, якого з величезним нетерпінням очікували шанувальники продуктів Apple, не відбувся, учасників численного онлайн-заходи вдалося здивувати. Презентація виявилася багатою новинками. Компанія представила 7 нових гаджетів, інформація з яких була розгорнутою.

Корпорація презентувала чотири нові моделі смартфонів, два планшета і «розумні» годинник:

  • Apple Watch 7 вразив користувачів великим дисплеєм і батареєю, що забезпечує збільшення тривалості роботи годин в автономному режимі. Рамки стали тонше на 40%. Завдяки цьому екран збільшився на 20%, і на ньому тепер стало вміщатися на 50% більше тексту. На дисплеї відображається віртуальна клавіатура QWERTY. «Розумні» годинник оснастили корисною функцією для велосипедистів. Швидкість зарядки збільшена на 33%. Передбачена додатковий захист дисплея у вигляді скла підвищеної міцності.
  • iPhone 13, незважаючи на номер, до якого з побоюванням ставляться забобонні люди, відразу змусив звернути на себе особливу увагу. Модель оснащена алюмінієвим корпусом, міцним водонепроникним захисним склом Ceramic Shield. Компанія забезпечила збільшення яскравості екрану майже на третину навіть на сонці. iPhone 13 оснащений поліпшеними камерами, які дозволяють вести якісну нічну зйомку; впроваджений «кінематографічний» режим запису відео.
  • iPhone 13 Pro і Pro Max – гаджети класом вище iPhone 13. Вони характеризуються підвищеною міцністю за рахунок оснащення їх захисним склом Ceramic Shield і сталевим корпусом. Інформація на екрані легко читається навіть на яскравому сонці. Для цього пристрій був оснащений матрицею Super Retina XDR з яскравістю 1000 ніт. Три камери дозволяють робити поліпшені макрознімки, використовувати різні фільтри. Результат зйомок практично не поступається за якістю аналогам, виконаним із застосуванням професійних камер.
  • iPad і iPad mini оснащені потужними процесорами, завдяки яким забезпечується їх високу швидкодію. Дизайн планшетів практично не змінений. Любителі Селфі по достоїнству оцінять поліпшені камери з автофокусом. Планшети мають підтримку стандарту 5G. Для бездоганного відтворення аудіо iPad і iPad mini оснащені стереодинаміками.

Тепер шанувальникам гаджетів Apple залишається дочекатися початку продажів. За заявою представників компанії, вони повинні стартувати 24 вересня.

Голос Сокальщини на GoogleNews