Поради

Невідомі функції iPhone, які варто спробувати

Тепер є більш ніж кілька варіантів налаштування вашого б.у. айфон. У iPhone є безліч витончених трюків. Якщо ви все ще використовуєте iPhone по-старому, зараз саме час позбутися старих звичок і поглянути на новинки Apple Garden.

Діліться тим, що у вас на екрані, за допомогою Siri

iOS 15 зробила можливості обміну iPhone більш просунутими та простими у використанні. З цією функцією вам не потрібно натискати нічого, а просто попросити Siri зробити це за вас. Що ж, можливо, ви не захочете цього робити, якщо у вас в руках телефон, але опція стане в нагоді, якщо ви зайняті якоюсь іншою роботою або пристрій знаходиться десь далеко. Щоб використовувати цю функцію, вам просто потрібно сказати “Привіт, Сірі, поділися цим з …”, а Siri зробить все інше.

Використовуйте заклинання з Гаррі Поттера за допомогою Siri

Чи знаєте ви, що ви можете використовувати свій телефон як чарівну паличку? Але для цього вам знадобиться допомога Сірі, яку виключили з Гоґвортсу лише після того, як вона вивчила кілька важливих заклинань. Ви можете розбудити Siri і вимовити одне з трьох заклинань. “Люмос” увімкне ліхтарик, а “Нокс” вимкне його. І ви можете використовувати заклинання “Accio”, щоб відкривати програми. Просто скажіть “Привіт, Siri, Accio Safari”.

Цим можна скористатися, щоб здивувати своїх друзів і іноді повеселитися. І якщо ви ставитеся до фанатів Гаррі Поттера, ви можете створити більше заклинань для використання у ярликах.

Використовуйте розклад сну, щоб вчасно лягати спати

Налаштувати будильник можна навіть на найпростішому телефоні, але не так багато пристроїв допомагають нам лягати спати вчасно, а не змушують нас дедалі більше працювати частину ночі. Але програма iOS Health, яка доступна і так само і на iphone 11 бу, може допомогти вам дотримуватися режиму гарного сну. Ви можете активувати це у програмі «Здоров’я» у розділі «Сон». У додатку є можливість скласти власний графік і вирішити, які дні тижня ви хочете дотримуватися цього графіка. Тут вам потрібно буде встановити час сну, а також час пробудження (який час спрацювання будильника). А потім телефон попередить вас про наближення часу сну і автоматично включить режим «Не турбувати» і відстежить ваш прогрес у досягненні цілей сну.

Навчіть Siri використовувати псевдоніми

Siri пройшла довгий шлях із моменту свого народження. Незважаючи на те, що Google Assistant все ще на кілька кроків попереду в грі, Siri за останні 2 роки трохи наздогнала його і тепер є дуже добрим помічником у багатьох напрямках. Ви можете навчити Siri цьому невеликому трюку, щоб вона не плутала схожі імена, коли ви намагаєтеся зателефонувати голосовими командами. Siri завжди буде вимагати роз’яснення, коли є 2 схожих імені, але цей трюк прискорить процес. Щоб присвоїти псевдоніми, ви можете відкрити будь-який контакт і перейти до «Редагувати», вибрати «Додати поле» та вибрати «Псевдонім» зі списку. Потім ви можете додати псевдонім і Siri запам’ятає його.
Нові зручні функції здатні не тільки в рази спростити використання пристрою, а й підняти настрій у процесі використання.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.