Поради

Неймовірна ціна на Композитна черепиця від компанії Terraroof

Покриття для даху відіграє важливу роль у захисті всієї конструкції. Якщо вибрати якісну черепицю, можна забути про витрати на ремонт та обслуговування покрівлі.

Технічні характеристики та особливості композитної черепиці

Композитна черепиця складається з кількох шарів матеріалу. В основі (центральний шар) сталевий лист, якому надають необхідної форми. Його додатково обробляють покриттям із цинку або алюмінію з метою запобігання корозії. З обох боків лист покривають декоративним матеріалом. Зовнішню сторону обробляють базальтовою крихтою, кварцовим піском, гранітом.

Правильне поєднання матеріалів та техніка виготовлення робить композитну крихту унікальним покрівельним матеріалом.

  • Тривалий термін служби. В середньому покрівельний матеріал розрахований на 30-40 років експлуатації без необхідності проводити ремонтні роботи.
  • Поглинання зовнішніх шумів. Завдяки покриттю зовнішнього шару гранітною крихтою поглинаються звуки дощу, удари гілок.
  • Невелика вага матеріалу. З композитною черепицею просто працювати, немає необхідності зміцнювати основу покрівлі.
  • Простий монтаж. Вага та компактний розмір листів дозволяють монтувати покрівлю в стислий термін.
  • Стійкість до вогню. Матеріали, у тому числі виготовляється композитна черепиця, не піддаються горінню.
  • Стійкість до ударів, механічних пошкоджень. Навіть якщо на дах падають гілки, покриття витримує удари.

Користувачі часто віддають перевагу композитній черепиці завдяки тому, що при встановленні залишається мало обрізків. Завдяки сучасним технологіям вдається створювати безліч кольорів та відтінків матеріалу. Техніка виготовлення захищає матеріал від вицвітання та деформації.

Асортимент покрівельних матеріалів у магазині Terraroof

Інтернет-магазин Terraroof спеціалізується з продажу покрівельних матеріалів. Наявність величезний асортимент черепиці різних відтінків, фактури, форми. Серед користувачів найбільш популярними є сучасні матеріали Metrotile, QUEENTILE від європейських виробників.

На сайті представлений каталог з детальним описом та технічними характеристиками. Користувачі можуть побачити, як виглядає композитне покриття наживо (в галереї виконаних робіт).

Магазин співпрацює з прямими виробниками, тому гарантує всі типи товарів. Компанія пропонує доступну вартість товарів та проводить часті акції та знижки.

Голос Сокальщини на GoogleNews