Поради

Неймовірна ціна на Пакувальні матеріали в роздріб та гуртом.

Для транспортування та зберігання деяких видів продукції слід використовувати спеціальну упаковку. Вона захистить крихкі вироби від пошкоджень та продукти харчування від псування. Інтернет-магазин ShopTobi спеціалізується з продажу упаковок різних типів. Оформити замовлення можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Картонні коробки: типи, розміри, призначення

Для пересилання товарів найчастіше використовують паперову тару. Картонні коробки недорогі, виготовляються у різних розмірах різної щільності. Виробники випускають упаковку без написів, але підприємець або компанія може нанести свій логотип. Картонні коробки використовують провідні транспортно-логістичні компанії “Нова Пошта”, “Делівері”, “Mist Exspress” та ін.

Стандартні коробки застосовують для перевезення одягу, продуктів, іграшок, сувенірів та ін. Для деяких груп товарів використовують особливі види упаковки:

  • коробки для м’яса: їх виробляють із водостійкого картону, вирізують дірки для вентиляції та роблять ручки для зручнішого транспортування;
  • тара для яєць: розроблено з урахуванням крихкості продукту, роблять невеликі дірки для вентиляції;
  • коробки для вина: тара призначена для транспортування шести пляшок вина чи пива;
  • упаковка для транспортування ноутбуків та іншої техніки: передбачений шар ущільнювача для поглинання ударів.

Компанія ShopTobi виробляє паперову упаковку за стандартними розмірами та ексклюзивним дизайном з нанесенням логотипу замовника. Це допоможе брендам стати більш впізнаваними.

Повітряно-бульбашкова плівка для безпеки крихких речей

Лопати плівку з бульбашками подобається дорослим та дітям, але це не справжнє її призначення. Повітряно-пухирчаста плівка використовується для пакування крихких речей, в основному скла. Пухирці, наповнені повітрям, виконують ефект амортизатора від ударів. Плівка захищає продукцію від попадання на неї пилу та бруду.

Пухирчаста плівка незамінна для перевезення посилок логістичними компаніями. Інтернет-магазин ShopTobi пропонує широкий асортимент упаковок для транспортувань товарів: коробки, стрейч та пухирчасту плівку, скотч, бандерольні конверти.

Товари можна замовити оптом, що позначається на вартості продукції. На складі є достатня кількість продукції, тому відправка замовлень здійснюється в стислий термін. Сплатити покупку можна безготівковим та готівковим розрахунком. Доставка здійснюється по території країни (за доступними на сьогодні маршрутами).

Голос Сокальщини на GoogleNews