Поради

Незвичайні святкові сюрпризи

Як зробити свято яскравим і незабутнім надовго? Придумати ідеї, які сюрпризи можна подарувати гостям. Якщо мова заходить про розіграші, подарунки і святах, то асоціація з цими словами найчастіше виникає одна – повітряні кулі. Хочете здивувати і порадувати іменинника або своїх друзів? Треба замовити і подарувати кульки з сюрпризом.

Що таке куля з сюрпризом? Як правило, це велика куля з латексу, розмір якого може бути від 90 до 160 сантиметрів. З широкою шийкою. Його наповнюють начинкою. У ключовий момент свята він лопається і начинка, як салют, розлітається. Лопнути можна дистанційно, непомітно для гостей. А можна це дію доручити винуватцю торжества, щоб він добув подарунок, який в ньому захований.

Що може служити наповненням для таких наборів з секретами?

  • Конфетті з паперу або фольги,
  • пелюстки троянд,
  • блискуча мішура,
  • маленькі кульки, в яких, в свою чергу, можна теж помістити приємні дрібниці,
  • цукерки.

Варіанти застосування на святах

Випускний бал в дитячому садку. Всередину поміщені кульки маленького розміру, блискучі конфетті і цукерки. Солодощі можна покласти всередину кожного невеликого кулі. Тільки необхідно вирахувати їх вага, щоб конструкція витримала. На фіналі свята куля лопається, вилітають блесточки, цукерки і діти весело збирають солодощі!

Випускний бал в школі. На маленьких кульках нанесені імена випускників, всередині лежать записки з побажаннями і напутніми словами в життя. Кожен повинен знайти свій іменний і зачитати побажання.

Ювілейний день народження. Шариков у велику оболонку можна вмістити стільки, скільки років виповнюється ювіляру. У найбільший розмір може поміститися дев’яносто маленьких куль! І тільки в одному буде подарунок. Якщо він легкий, наприклад, гроші. Або записка з назвою подарунка. Або із зазначенням маршруту, де він захований.

Весілля. Зазвичай таку конструкцію «підривають» на фіналі першого танцю молодят. Зверху на нареченого і наречену обсипаються пелюстки квітів, сердечка, блискітки. Все це виглядає феєрично.

Куля з сюрпризом можна додатково декорувати зовні, щоб максимально приховати те, що лежить всередині. Адже до часу це секрет! Зазвичай колірне рішення такого набору підбирають в гармонії зі стилістики заходу і прикрашеного приміщення.

В ідеалі, він кріпиться до високого стелі. Тоді радіус розльоту сюрпризів буде великим.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.