Поради

Нюанси використання скляних перегородок

Найпопулярнішим рішенням для зонування офісних приміщень є скляні перегородки. Подібні конструкції відрізняються стильним дизайном та чудово вписуються в інтер’єр будь-якого офісу. Завдяки їм зонування простору не складе ніяких труднощів, більше того, вдасться наповнити приміщення світлом. Які ще переваги мають скляні перегородки, що слід знати про нюанси їх використання?

Перегородки зі скла в офісному інтер’єрі

Опинившись перед вирішенням завдання із зонування офісного простору, важливо відповідально підійти до вибору комплектуючих. Найвигідніше замовити скляну перегородку. Компанія «Метків» спеціалізується на виробництві та реалізації виробів будь-якої складності, які застосовуються переважно для торгових центрів, адміністративних та промислових будівель.

У виробництві перегородок використовується товсте скло, яке може мати тоновану, матову чи дзеркальну поверхню. Можливий одинарний тип скління або застосування двох та більше стекол для забезпечення кращих властивостей тепло- та звукоізоляції. Кваліфікованим майстрам під силу виготовити огорожі, перегородки та інші вироби на індивідуальне замовлення.

Найчастіше такі конструкції використовуються для розподілу переговорних кімнат та шоурумів. За допомогою спеціальних тонуючих плівок та накладних жалюзі вдається забезпечити необхідний ступінь прозорості, що дозволяє зберегти конфіденційність. Ці вироби служать для ефективного поділу простору, створюючи комфортні умови для роботи співробітників.

Переваги скляних перегородок

Скляні перегородки – конструкції, що володіють широким рядом переваг:

  • легкість монтажу – встановлення можливе без зупинки робочого процесу в офісі;
  • прозорість – монтаж прозорих перегородок для зонування дозволить керівництву контролювати роботу працівників;
  • світлопропускання – відмінні показники дозволяють скоротити витрати на освітленні;
  • звукоізоляція – встановлення таких конструкцій забезпечить комфортні умови навіть в умовах невеликої площі.

В асортименті компанії «Метков» представлений широкий асортимент перегородок виключно високої якості, що відрізняються надійністю. Вони призначені на вирішення багатьох завдань. Вироби цього виробника допоможуть оптимізувати робочі умови та наголосити на професіоналізмі співробітників організації.

Голос Сокальщини на GoogleNews