Поради

Нові літні шини Bridgestone Turanza T001

Одна з найпопулярніших японських літніх автомобільних шин – Bridgestone Turanza T001. Новітні розробки та прагнення до ідеалу, дозволили T001 прийти на зміну своєму попередникові – Turanza ER300. Новий малюнок протектора, поліпшує зчеплення на сухому і мокрому асфальті, помітно знижений рівень шуму – це основні яскраво виражені гідності t001. Шина виробляється в 26 типорозмірах для коліс з посадковим діаметром від 14 до 19 дюймів, що забезпечує їй виключно широку застосовність.

У всіх типорозмірах turanza t001 швидкісні індекси чималі, внаслідок чого можна зробити висновок, що шина призначена виключно для траси. Але це помилка. Практика показує, що шини азіатського виробництва мають більшу міцність боковини, ніж європейські. Для експлуатації на наших дорогах з поганою якістю покриття це є незаперечним плюсом.

Основні переваги цієї моделі – дуже міцна боковина, відповідно і сама покришка. Шина відмінно балансується, чудово тримає трасу, контрольовано гальмує і має найвищі показники по аквапланування. Для того щоб зрозуміти, як покришка працює і чому так прекрасно відводить воду і тримається на асфальті, розглянемо її детальніше.

Малюнок протектора шини складається з трьох глибоких поздовжніх канавок, завдяки яким вода відводиться з зони контакту з поверхнею набагато ефективніше, а також надає шині відмінну чіпкість як на сухому, так і на мокрому асфальті. Масивні плечові блоки, розташовані по краях протектора, дозволяють входити в повороти на великих швидкостях без найменшого натяку на плавання або занос.

Окремо варто виділити міцність боковин у цій моделі. Посилена боковина покликана запобігати появі гриж, здуття і розривів корду від ударів. Завдяки їй, шини стали набагато довговічніше, при цьому добре поєднуючи баланс між жорсткістю і м’якістю, що дозволяє пересуватися комфортно і безпечно по будь-яких дорогах.

Bridgestone Turanza T001 – це нова шина преміум класу для автомбілей практично будь-якого сегмента від невеликих хетчбеків до позашляховиків. Модель перевірена часом і дозволить вам завжди насолоджувався комфортною їздою і відчувати себе впевнено на будь-якій дорозі!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.