Поради

Новий функціонал Автопро забезпечить більше продаж

Ресурс Avtopro.ua веде постійну роботу в наступних напрямках:

  • Здійснюється оптимізація процесів, підтримується функціональність і поліпшується швидкодію;

  • Ведеться робота з точки зору маркетингу проекту і впізнаваності бренду, залучаються користувачі, відбувається розширення з урахуванням інших країн;

  • Додається новий функціонал, що дає можливість залишатися найкращим майданчиком, що продає автозапчастини.

За останні місяці командою майданчики відпрацьовано 20 двотижневих спринтів, виконано понад 2000 задач, службою підтримки оброблено 7000 звернень.

Робота по оптимізації проекту і платежі

За рахунок залучення користувачів постійно зростає трафік. На сьогоднішній день зростання склало 47% від показників вересня. При збільшеній навантаженні команді майданчика вдалося оптимізувати систему, не виходячи за рамки встановленого бюджету, щоб зберегти швидкодію сайту. Також вдалося знизити швидкість завантаження сторінок в три рази. Планується привести швидкість до 2-3 секундам.

Були введені нові алгоритми для збільшень конверсії продавців, які оплачують кліки на майданчику, що дозволить звести нанівець конкуренцію з тими продавцями, що не прагнуть до активних продажів на проекті. У той же час, останніх це буде стимулювати до більш активного поданням своїх товарів.

У співпраці з Приватбанком майданчик реалізувала механізм запам’ятовування платіжних карт продавців, що дозволить використовувати автоматичну оплату послуг на ресурсі. Тепер можна буде автоматично списувати гроші за послуги і кліки на майданчику. Якщо на рахунку продавця не вистачає необхідних коштів, то гроші для їх оплати будуть списуватися автоматично з платіжної карти продавця. Такий алгоритм абсолютно безпечний, тому що сервіс не зберігає даних про платіжні карти, а лише використовує згенерований ключ, наданий банком. Користуватися таким ключом може тільки Avtopro.ua.

Поняття «валюта продажу»

Для того, щоб боротися з нечесною конкуренцією і маніпуляціями з валютним курсом, а також з метою створення прозорої цінової політики, на майданчику змінений алгоритм конвертації і відображення валюти. Було введено нове поняття – «валюта продажу», що передбачає національну валюту – українські гривні, в рамках якої і ведеться продаж на майданчику. Тепер, якщо продавець представляє прайс в USD, то за курсом цього продавця майданчик переводить ціни в українські гривні. Це зручно для покупців, так як їм видно реальну вартість, яку доведеться заплатити.

Якщо покупцям хочеться побачити ціни не в національній валюті, а наприклад, в євро (EUR), що зазвичай ховається в настройках, тоді валюта продажу – UAH, буде переведена у валюту відображення – EUR. Майданчик звертає увагу продавців на те, що зазвичай національна валюта є єдиним засобом для здійснення взаємних розрахунків в рамках країни.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.