Поради

Обмін валют в Харкові: що варто знати клієнтам

Доросле населення країни часто вдається до купівлі та продажу іноземної валюти. Купити долар в Вінниці вигідно в обмінних пунктах КИТ Груп, які розташовуються в місті у великій кількості

Знайти найближчого відділення просто за допомогою сайту https://obmenka.vinnica.ua. У розділі «Контакти обмінки» легко знайти потрібне відділення на карті. Щоб бути в курсі коливань курсів валют, варто підписатися на Телеграм канал.

Курс валют в Вінниці можна швидко перевірити на офіційному сайті КІТGroup. Обмінні пункти працюють з широким переліком валют: євро, доларом, злотим, рублем, фунтом, юанями. Щоб побачити суму за покупку / продаж валюти, знадобитися її вибрати на сайті, вказати, яку суму клієнт бажає обміняти. Якщо курс влаштовує, можна його заморозити на одну годину. Для цього знадобитися зателефонувати до Центру обслуговування клієнтів за контактним номером на сайті.

У більшості випадків обмін валют необхідний українцям для поїздок за кордон або після повернення з-за кордону, але багато громадян купують і продають валюту, щоб заробити на різниці курсів. Для успішної операції варто враховувати кілька факторів. Економісти КІТGroup пояснюють, які нюанси впливають на коливання курсу.

  • Економічна ситуація в країні. Падіння економіки спровоковано пандемією COVID-19. Важливо враховувати і економічні взаємини України з іншими країнами.
  • Політична ситуація. В умовах глобалізації політичні події впливають на економіку досить сильно.
  • Непередбачені ситуації. До так званих форс-мажорам відносять стихійні лиха, природні катаклізми, техногенні аварії. Їх неможливо передбачити, і це, мабуть, найскладніший фактор, який варто враховувати при плануванні фінансових операцій.

Переваги співпраці з КІТGroup

Крім того, що клієнти КІТGroup можуть заморожувати вигідний курс валют, для них пропонують оптові ціни при операціях від 500 доларів США або еквівалента іншої валюти.

  • Всі обмінні пункти працюють за ліцензією від НБУ.
  • Кожен обмінний пункт оснащений відеокамерами, клієнти можуть обслуговуватися в окремій кабіні і запросити супровід охорони до автомобіля.
  • Приймаються старі купюри.
  • Можливо, щоб переглянути приватні заощадження на справжність купюр.

Для постійних клієнтів діють знижки. На сайті просто замовити зворотний дзвінок від менеджера, щоб отримати детальну інформацію про всі послуги.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.