Поради

Обмінник онлайн – де дізнатися курс валют в Кривому Розі

Обмін валют став буденною справою для мільйонів Українців. У кожному місті є десятки банків, пунктів обмінів і нелегальних «Меняйло»

Віз такої великої кількості пропозицій непросто вибрати надійного партнера для купівлі або продажу іноземної валюти. Актуальний курс валют в Кривому Розі просто перевіряти ан сайті компанії КІТ Груп. Щоб скористатися калькулятором, необхідно перейти за посиланням https://obmenkr.com.ua, вказати суму в валюті, і побачити, яку суму отримає клієнт.

Особливості операцій з купівлі / продажу долара

Курс долара у Кривому Розі залежить від багатьох факторів (економічної і політичної ситуації, міжбанківських торгів та ін.) Тим, хто часто купує або продає іноземну валюту, простіше стежити за курсом в інтернеті. На сайті КИТ Груп представлений актуальний курс валют.

Операції з доларом лідирують, оскільки американська валюта користується довірою серед українців. Багато жителів нашої країни роблять заощадження в доларах, кладуть гроші на депозит. Це пов’язано з тим, що долар виступає основною одиницею на міжнародному валютному ринку, в тому числі він виступає в парі з іншими світовими валютами (з гривнею в тому числі). Долар відіграє роль у веденні міжнародних відносин з іншими державами.

Компанія КИТ Group, крім вигідного курсу, пропонує ще одне переваги для клієнтів: кожен бажаючий може заморозити курс на одну годину. Опт діє від 500 дол. США (еквівалент для інших валют).

Безпека операцій з КІТ Group

Компанія працює на фінансовому ринку України більше 10 років (має ліцензію НБУ), представництва є в 25 містах країни. КІТ Group пропонує надійні та безпечні операції всім клієнтам. Скориставшись послугами, можна бути впевненим в:

  • конфіденційності;
  • наявності кабінок для обслуговування тільки одного клієнта;
  • наявності камер спостереження і замків;
  • супроводі охорони до транспортного засобу;
  • виключення отримати фальшиву купюру;
  • роботу з широким переліком валют;
  • знижки для постійних клієнтів.

Серед додатковий послуг організації: переклади в гриві по Україні, прийом зношених купюр, перерахунок грошей, перевірка купюр на справжність, супровід особистих угод клієнта (купівля / продаж автомобіля, нерухомості).

Пункти обміну КИТ Group працюють цілодобово. Знайти найближчого відділення можна на сайті в розділі карти. Співробітники центру підтримки клієнтів завжди прийдуть на допомогу в складних ситуаціях. Для зв’язку достатньо зателефонувати за контактним номером або замовити зворотний дзвінок.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.