Поради

Обмінний пункт або банк: де вигідніше міняти валюту?

Дивно, але років тридцять тому купити або продати валюту було справжнім випробуванням. Необхідно було звертатися тільки в банк, мати документи, що підтверджують походження доларів

На щастя, часи змінилися, і сьогодні валютообмінних пунктів більш ніж достатньо. Але іноді це грає злий жарт з споживачами: необхідно вивчати пропозиції від різних фінансових установ, щоб знайти вигідний курс валют. Дізнаватися актуальний курс долара в Маріуполі можна на сайті компанії КІТ Груп obmenka-mariupol.com.ua. В обмінних пунктах він відповідає зазначеному на сторінці організації.

Всі банки, що ведуть діяльність в Україні, працюють за ліцензією, чого не можна сказати про кожного обмінному пункті. Не завжди такі організації можуть надати дозвіл на ведення фінансової діяльність. Документи повинні бути розташовані на видному місці або пред’явлені на вимогу клієнта. Але, на відміну від банків, обмінні пункти мають кілька переваг:

  • Робота без вихідних та обідніх перерв.
  • Широка мережа філій.
  • Відсутність паперової тяганини і черг.
  • Наявність супутніх операцій.
  • Захист особистих даних клієнта.
  • Великий перелік валют, з якими працює заклад.

Компанія КИТ Груп всю інформацію про роботу розміщує на сайті. Там можна подивитися динаміку розвитку певної валюти, відстежувати зростання і падіння валюти. Таким чином можливо спрогнозувати ситуацію і провести вигідну операцію.

Особливості роботи компанії КІТ Груп

Звертатися в компанію КИТ Груп вигідніше, ніж в банк, і тим більше, на чорний ринок. У Kit Group діє ломбард, де протягом півгодини після звернення клієнт може отримати необхідну суму під невеликий відсоток. На відміну від банків, немає необхідності збирати великий пакет документів, доводити свою платоспроможність. Погасити заборгованість можна достроково і забрати річ, залишену в якості застави.

Важливо, що Kit Group пропонує обмін валют без подвійної конвертації, тобто клієнти можуть відразу провести операцію з двома валютами без додаткових платежів. Компанія приймає старі купюри, а можливість отримати фальшиві гроші зводиться до нуля. Особливість валютообмінних операцій і в тому, що клієнти можуть забронювати необхідну суму і вигідний курс валют. Для цього знадобитися звернутися по контактний центр організації. Для операцій на суму від 500 доларів (або еквівалент валюти) діють оптові умови.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.