Поради

Обираємо курси водіння: переваги столичної автошколи «Карат»

Звичайно, багато хто записується в автошколу лише з однією метою: підготуватися до іспиту в сервісному центрі МВС, щоб отримати свідоцтво на керування транспортним засобом обраної категорії. Однак на практиці навчання на курсах водіння може принести слухачеві ще й чималу практичну користь. Адже самі собою права не допомагають справлятися за кермом з хвилюванням, правильно та оперативно оцінювати дорожню ситуацію, уникати аварій, віртуозно виконувати складні маневри. Усьому цьому навчають професійні інструктори, а досконало опанувати правила дорожнього руху дозволяють заняття під керівництвом досвідчених викладачів. Давайте оцінимо, які ще переваги отримує претендент на права, якщо звертається до школи навчання водінню Карат.

Автошкола «Карат» — один із найкращих у столиці сертифікованих навчальних центрів

Звичайно, школа навчання водіння «Карат» сертифікована у міністерстві внутрішніх справ нашої країни. Це означає, що учні після успішного освоєння програми курсу допускаються до складання іспиту отримання прав. Також весь автопарк оснащений новими транспортними засобами, кожен з яких сертифікований як навчальний. Досвідчені інструктори з як мінімум 7-річним стажем навчання навіть зовсім незнайомого з водінням новачка перетворюють на повноправного учасника дорожнього руху!

Серед переваг автошколи:

  • Відмінне оснащення навчальних аудиторій усім необхідним для якнайшвидшого засвоєння програми навчання. Наприклад, новачки можуть спочатку спробувати керувати машиною на спеціальному автотренажері. Тестування отриманих знань проводиться на комп’ютерах, а не по-старому, за допомогою екзаменаційних квитків.
  • Розумний баланс теоретичних та практичних занять. Важливо розуміти, що теорія мертва без живої практики. Тому урокам водіння приділяється значна кількість навчальних годин. До того ж за потреби можна взяти додаткові уроки під керівництвом досвідченого інструктора.

Доступна для кожного автолюбителя вартість навчання. Адміністрація автошколи одразу оголошує повну ціну на весь курс навчання та його програму, що закріплюється підписанням договору. Додаткові платежі можливі тільки тоді, коли учень вирішує взяти заняття, що не входять до складу курсу, наприклад, з водіння.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.