Поради

Одяг для новонароджених: Запорука тепла і комфорту

Очікуючи появу дитини вдома, важливо належним чином підготуватися, адже перші дні після виписки з пологового будинку є особливими для всієї родини. Майбутні мами часто мають питання: як вдягати новонародженого, що потрібно немовляті на період першого часу?

Готовність до Прибуття: Що Взяти з Собою?

Список дитячого одягу для пологового будинку досить обширний, тому збирати все необхідне краще заздалегідь. Плануючи кількість одягу для малятка, включіть до списку наступне:

1. Распашонки (теплі, легкі) – 4-5 шт.
2. Ползунки з широкою резинкою або застібкою на плече (теплі, легкі) – 4-5 пар.
3. Боді – 4-6 шт.
4. Чепчик (шапочка) – 4-5 шт.
5. Носочки – 3-5 пар різної щільності.
6. Царапки – 1-2 пари.

Окрім кількості речей, величезну роль відіграє їх якість.

Найкращі Матеріали для Новонароджених

Одяг для новонароджених повинен бути виготовлений з високоякісного природного матеріалу – уникайте синтетичних тканин, оскільки вони перешкоджають циркуляції повітря та утруднюють теплообмін.

Шкіра немовлят дуже чутлива і ніжна, тому для виробництва одягу використовують природні матеріали. Найкращими для цього є:

1. Хлопок – безпечний матеріал для новонароджених, з “дихаючою” здатністю, швидко змягчується.
2. Шерсть –  у зимовий та осінній період забезпечує комфорт у такому одязі, оскільки шерсть підтримує нормальну температуру.
3. Лляна тканина – приємний на дотик природний матеріал, швидко мнеться.
4. Шовк – міцний, блискучий і гігроскопічний матеріал.
5. Махра – петельна тканина, виготовлена з льону, хлопка, бамбука. Добре вбирає вологу, м’яка і ніжна на дотик.
6. Бамбукове волокно – “дихаючий” матеріал, легкий і простий у догляді. Абсолютно безпечний для дітей.
7. Інтерлок – тепла, ніжна сотисотіський хлопковий трикотаж, який добре розтягується і утримує форму. Рекомендується для діток із чутливою шкірою.
8. Рибана – еластичне полотно в дрібну смужку, хлопчатобавовний трикотаж, який добре розтягується і утримує форму, пропускає повітря.
9. Футер – густий трикотаж із стосотою хлопка. Ідеально підходить для виробництва теплого дитячого одягу. Добре утримує форму, “дихає” і вбирає вологу, але вимагає дбайливого догляду.

Одяг для Виписки з Пологового Будинку

Якщо забирати малятко з пологового будинку в холодний час доби, для виписки варто підготувати теплі речі і коляску для новонародженого. Рекомендується взяти з собою наступний набір:

1. Шерстяний пелюшковий бодік.
2. Чепчик з утепленого хлопка або шерсті.
3. Теплий плед або ковдра, бавовняні утеплювальні вкладиші в підгузники.
4. Комбінезон для вулиці або верхній конверт, шерстяний комбінезон.
5. Шерстяні пелюшкові штанишки.
6. Теплий зимовий чепчик.

Одяг для виписки восени повторює зимовий список, але є відмінності:

1. Конверт або ковдра.
2. Пелюшки з природних тканин (марля, хлопчатобавовняний трикотаж і так далі). Потрібна товста і тонка пелюшечка.
3. Легкий комбінезон, товста і тонка распашонка, фланельова або хлопчатобавовняна майка.
4. Легка косинка або чепчик (якщо буде прохолодно, краще взяти шапочку), теплі нічки.

Список необхідних речей для виписки навесні залежить від погодних умов. Осінній комплект підходить для холодного періоду, а якщо погода буде теплою, слід ознайомитися з наступними порадами.

 Вибір Розміру Одягу для Новонароджених

Стандартний зріст новонародженого в середньому складає 52 см. Але буде абсолютно невцільованим купувати велику кількість одягу саме на такий зріст, оскільки дитина дуже швидко з неї виросте (а в деяких випадках малята виростають за перший місяць на 4-6 см). Речі не повинні щільно облягати дитину, слід залишити 2-3 сантиметри вільного простору між одягом і тілом.

Буде значно краще відразу купити одяг з урахуванням зросту, рівного 56-60 см. Також не слід забувати про запасне місце на штанчиках під підгузник.

Інтернет-магазин дитячого одягу https://babyshop24.com.ua/ постійно слідкує за тенденціями моди та пропонує клієнтам якісний, красивий та модний товар для найменших. Замовити доступні стильні костюмчики для немовлят чи діток старшого віку можна онлайн через кошик на сайті. Каталог постійно поповнюється новими товарами. Інтернет-магазин Бейбішоп 24 доставляє речі по Києву та всій території України.

Голос Сокальщини на GoogleNews