Поради

Одинарні гранітні пам’ятники – де придбати

Компанія «Granit i Marmyr» займається розробкою дизайну, виготовленням та встановленням гранітних пам’ятників. У виробництві використовуються граніт, штучний мармур, комбіновані матеріали

У штаті працюють професійні дизайнери та художники, які здатні втілити індивідуальні проекти замовників. Перегляд фото готових робіт у каталозі на сайті granitimarmyr.com.ua. Замовити одинарні гранітні памятники у Львові можна за контактними номерами телефонів, вказаних на офіційній сторінці компанії.

«Granit i Marmyr» пропонує одинарні пам’ятники з граніту. Їх можна замовити з підбортами (обкладання), які захищають конструкцію від ерозії, впливу трави. Стандарті розміри одинарного надгробку становлять 0,75/0,95 м в ширину та 0,95/2,02 м у довжину. Спеціалісти пропонують виготовлення пам’ятників за індивідуальними розмірами. Крім того, дизайнери розроблять макет, який гармонійно впишеться у ландшафт та загальний вигляд місцевості.

Замовники мають можливість лише спроектувати надгробок, проте встановити власними силами. Спеціалісти рекомендують замовляти стелу та надгробок з мармуру, а борти зі штучного граніту. Серед кольорової гамми можливо вибрати матеріали червоного, білого, сіро-червоного відтінку. З-поміж запропонованих тонів легко підібрати варіанти для комбінації з матеріалами іншого складу та кольорів.

Подвійні гранітні пам’ятники

Відносно недавно подвійні надгробки з граніту вважалися ознакою достатку родини. Сьогодні такі пам’ятники можуть дозволити собі більшість сімей. Подвійний пам’ятник має вишуканий вигляд, адже його можна виготовити лаконічно, додати фото в одному стилі. Фахівці «Granit i Marmyr» тут зроблять точні заміри та порахують необхідну кількість матеріалів. Вартість буде залежати від складності проекту та додаткового декорування. В каталозі великий вибір можливих варіантів дизайнерських рішень. Також можна замовити пам’ятник за власним дизайном. Спеціалісти працюють з гранітом та відзначають переваги цього матеріалу.

  • Велика кількість природніх відтінків, залежно від кристалічної будови каменю.
  • Красивий та вишуканий вигляд готової конструкції.
  • Стійкість до погодних умов, коливань температури, вологості, механічних пошкоджень.
  • Простий догляд, немає необхідності покривати лаком, фарбувати, ремонтувати.

Спеціалісти «Granit i Marmyr» виготовлять та встановлять пам’ятники за короткий час, дадуть поради щодо догляду за ними. Замовити консультацію можна на сайті, відправивши автоматичне звернення, або подзвонити за вказаними на сайті номерами телефонів.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.