Поради

Оформлення закордонного паспорта для дорослих і дітей

Компанія «Паспортно-візовий Партнер» пропонує жителям країни широкий спектр послуг з оформлення віз, ID карт, закордонних паспортів, виготовлення декількох видів довідок та ін.

Центр працює з 2008 року і співпрацює з 29 консульствами інших країн. «Паспортно-візового Партнеру» довіряють туристичні компанії, а загальна кількість партнерів перевищує 132 агентства. На сайті https://visa1.com.ua розміщені відгуки клієнтів, які вже зверталися за допомогою в центр. З будь-яких питань можна звертатися в чат або дзвонити за контактними номерами телефонів.

Без закордонного паспорта неможливо здійснити поїздку в іншу державу. Документ підтверджує особистість людини в закордонній поїздці. Навіть без оформлення візи тільки по закордонному паспорту українці можуть відвідувати 47 інших країн. Отримати закордонний паспорт може кожен громадянин України з самого народження. Документ для дітей дійсний 4 роки, для дорослих – 10 років. Власники закордонних паспортів старого зразка ( «червоних») повинні їх поміняти в обов’язковому порядку, оскільки вони втратили силу з 2015 року.

«Паспортно-візовий Партнер» пропонує клієнтам оформити документ з нового зразка (біометричний), куди буде вмонтований чіп. Такий паспорт дозволяє швидше перетинати транзитні пункти. Оформити документ можна від 3 до 20 робочих днів. Вартість залежить від терміну виготовлення. Центр працює без бюрократичної тяганини, черг, запиту додаткових довідок.

Для оформлення дитячого паспорта знадобитися підготувати такі документи:

  • Заява від одного з батьків.
  • Свідоцтво про народження дитини (оригінал і ксерокопія).
  • Фотографії дитини.
  • Довідка про проживання дитини з одним з батьків (за потребою).
  • Згода другого з батьків на оформлення паспорта (якщо батьки в розлученні).

Для новонароджених дітей модно використовувати фото, зроблене в домашніх умовах (обличчя дитини повинно займати 80% знімка). Без дозволу батьків не можна сканувати відбитки пальців. Діти від 12 років повинні бути присутніми особисто при оформленні та отриманні документа.

Оформлення віз в «Паспортно-візовий Партнера»

Центр пропонує оформлення робочих віз до Польщі. Термін розгляду та оформлення візи залежить від якості наданих документів. Шенгенську і робочу візу просто отримати в чистий паспорт. Компанія займається підготовкою документів і заповненням анкет для відкриття візи в Китай. З усіх питань можна дзвонити за контактними номерами телефонів, зазначених на сайті, в робочий час.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.