Поради

Огляд нітрат-тестеру GreenTest ECO 6

Усвідомленість в екологічній обстановці, яка нас оточує, є одним із найважливіших факторів у турботі про своє здоров’я. Є не тільки зрозумілі негативні фактори, наприклад, вихлопні гази безлічі автомобілів або викиди важкої промисловості, але й приховані загрози. До прихованих небезпек можна віднести те, що люди не можуть відчути своїми органами почуттів, проте вони завдають шкоди здоров’ю та руйнують наші організми. До таких загроз можна віднести підвищене радіоактивне тло, погану якість питної води, неякісні продукти з надлишковим вмістом нітратів тощо. Що можна зробити із такими загрозами? Для початку визначити їхню величину та силу впливу на нас. Це можна зробити за допомогою спеціального приладу комплексної дії – нітратоміру.

Огляд нітрат-тестеру

Однією з найкращих у нас на ринку моделей такого приладу є нітрат-тестер GreenTest ECO 6. Найкращим він є з різних причин, це стосується не лише покращеної швидкодії та сучасного програмного забезпечення, а також зручності експлуатації, а й кращої ціни.

Важливо відзначити, що GreenTest ECO 6 має такі параметри:

  • вимірювання рівня вмісту нітритів та нітратів у більш ніж 66 свіжих продуктах харчування;
  • визначення ступеня жорсткості прісної води, яку ми вживаємо у побуті та п’ємо;
  • вимірювання величини радіоактивного випромінювання.

В останньому випадку цей прилад може вимірювати радіоактивний фон по гамма-випромінюванню, і виконує роль дозиметра. Така опція стала доступною у зв’язку з наявністю вбудованого в пристрій лічильника Гейгера. Цей лічильник сучасна компактна технологія, за допомогою якої вдається уникнути збільшення розмірів нітратоміру.

Багатофункціональний варіант приладу відкриває великі можливості для контролю якості нашого життя. Він корисний саме тим, що дозволяє точно визначити приховані потенційні загрози.

Як користуватись нітратоміром GreenTest ECO 6?

При використанні GreenTest ECO 6 не потрібно жодних особливих навичок або підготовки для проведення вимірювань. Цей прилад для побутового використання, а значить, розробники подбали про те, щоб ним можна було користуватися просто. Давайте розглянемо, що для цього потрібно:

У разі перевірки концентрації нітратів у вибраному вами плоді фрукта, овочів, свіжої зелені, ягоди і навіть сирої риби та м’яса, вам слід вибрати конкретний продукт у меню керуючої програми. Потім ви звільняєте датчик від пластикового ковпака і занурюєте його в м’якуш. Далі прилад вам видасть результат, який буде не просто в числовій формі, але й з коментарем та колірною оцінною індикацією, що вказує на шкоду чи відповідність продукту стандартам. І тут нітратомір порівнює отримані дані з нормами, що є у нашій країні цього продукту.
Жорсткість питної води вимірюється також просто. Вам необхідно перевести в потрібний режим нітратомір та опустити сенсор у воду. Так ви у зрозумілому вигляді з коментарем та індикацією отримаєте результат.
Аналогічне можна сказати і про вимір рівня радіаційного фону. Після переведення нітрат-тестер у цей режим ви здійснюєте дозиметрію. Результат покаже пристрій в одиницях мкЗв/год (мікрозіверт на годину), а також допоможе в трактуванні за допомогою індикації та оповіщення.

При проведенні вимірювання рівня нітратів у плоді, проводите тестування кілька разів у різних частинах цього плода, занурюючи датчик у різні його частини та на різну глибину. Результат слід вважати, як середнє значення всіх вимірів у цьому продукті. Після кожного тесту обов’язково протирайте сухою серветкою сенсор.

Плюси та мінуси нітрат-тестеру

Щоб наочно продемонструвати позитивні та негативні якості GreenTest ECO 6, давайте вкажемо деякі його характеристики. Серед плюсів можна виділити:

багатофункціональність – можливість проводити відразу три різні види тестувань;
зручність застосування та наочність показань;
сучасне виконання та швидкодія, з наявністю свіжого програмного забезпечення;
портативні розміри;
тривалий термін роботи на одному заряді акумулятора;
найкращу ціну серед аналогічних за функціоналом приладів.

Якщо говорити про недоліки, то можна виділити:

високу ціну, хоч і найкращу у своєму сегменті;
наявність похибки до 20% при вимірюванні нітратів і до 15% при радіометричних вимірюваннях, що допустимо для приладів побутового призначення.

Якщо ви порахуєте, скільки коштують аналогічні прилади з такими ж характеристиками окремо, ви відразу переконаєтеся, що GreenTest ECO 6 відмінний і вигідний вибір. Якщо ви шукаєте найкращу модель нітрат-тестера з усіма трьома видами вимірювань, цей варіант буде хорошим вибором.598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.