Поради

Огляд VPS хостингу компанії FreeHost

Хостинг віртуальних приватних серверів (VPS) – це економічно розумне рішення, коли трафік сайту переростає можливості віртуального хостингу.

У міру масштабування ресурсу його потреби в хостингу зміняться. Якщо ви хочете вивести свій бізнес в мережу і підтримувати веб-сайт на сервері, який пропонує більшу потужність, стабільність і гнучкість, ніж загальний хостинг, але ви не хочете платити високу вартість виділеного хостингу, віртуальний приватний сервер, надасть достатньо хороший рівень обслуговування для вашого бізнесу.

Це економічний спосіб для веб-підприємців, стартапів і блогерів отримати більше можливостей, ніж надає загальний хостинг. У нього практично ті ж можливості, що і у виділеного сервера, при цьому ціна значно нижча.

У світі, який вимагає швидкості, надійності і безпеки, не можна ризикувати, маючи сайт працює повільно. 47% споживачів очікують, що веб-сторінка завантажиться не більше, ніж за 2 секунди.

Пошук кращого плану хостингу VPS може зайняти багато часу. В Україні багато провайдерів, які пропонують послугу VPS. Одним з найбільш надійних вважається FreeHost.UA https://freehost.com.ua/.

У VPS є багато переваг перед віртуальним хостингом:

 • Продуктивність. Вона більш стабільна, тому що виділяється власна частка ресурсів для веб-сайтів і баз даних. Продуктивність сусідніх VPS на ваш сайт не впливає.
 • Краще SEO і менше проблем із занесенням в чорний список спаму. Оскільки у вас буде виділений IP-адреса, то пошукові системи і провайдери послуг електронної пошти будуть до вас ставитися доброзичливо.
 • Root-доступ. Він дозволяє системним адміністраторам керувати службами та встановлювати складне програмне забезпечення, яке потребує прав адміністратора (наприклад, Java, MongoDB і кращий поштовий сервер).
 • Безпека. З кореневих доступом адміністратори отримують більше можливостей для посилення безпеки VPS і хмарних серверів.

Чим оренда віртуального сервера відрізняється від оренди всього сервера

Якщо орендувати весь сервер, а не його частина ресурс отримає більш високий ступінь захисту, так як буде перебувати на фізичному сервері один. Однак це найдорожчий з варіантів розміщення. Він рекомендується для розміщення великих корпоративних порталів, соціальних мереж, баз даних. На виділеному сервері рекомендується зберігати конфіденційну інформацію.

Оренда VPS сервера дозволяє –

 • Економити гроші, тому що ваш сайт розділяє фізичний сервер з іншими клієнтами VPS. Таким чином, ви оплачуєте свою частину витрат, для підтримки фізичного сервера в робочому стані – поточне обслуговування, оновлення обладнання і т. Д.
 • Заощадити час на налаштування серверного середовища за допомогою попередньо налаштованої ОС і cPanel / WHM при використанні керованого VPS, оптимізованого для інфраструктури хостингової компанії.

Детальніше з послугою VPS хостингу від ФРІХОСТ, познайомтеся перейшовши за посиланням https://freehost.com.ua/vps-hosting/.

Розмістивши свій ресурс у цього провайдера, ви отримаєте інтуїтивно зрозумілу панель управління і цілодобову техпідтримку, що дасть можливість значно заощадити на співробітниках підтримки сайту в штаті компанії. При оплаті хостингу на рік, ФРІХОСТ дарує своїм користувачам доменне ім’я.

Чим відрізняється VPS і VDS

Питання, яке часто задають недосвідчені користувачі, підшукуючи технічне рішення для нового розміщення, що краще – VPS або VDS?

VPS розшифровується як віртуальний приватний сервер, а VDS означає віртуальний виділений сервер. Обидві машини працюють по виртуализированной технології. Між VPS і VDS практично немає різниці. На практиці рідко зустрічаються специфічні випадки, які вимагають наявності VDS, але в іншому VPS або VDS діють однаково. Кінцевий користувач, не помітить відмінності.

Вибір хостингу, залежить від ваших потреб. Користувачі віртуального хостингу переходять на VPS, тому що, незважаючи на більш високу ціну, їм необхідні:

 • Постійна продуктивність.
 • Доступ з правами root для певного веб-додатки.
 • Додаткові серверні ресурси для веб-додатків з інтенсивним використанням баз даних.
 • WHM перепродує місце на сервері з обліковими записами cPanel замість додаткових доменів.
 • Власники ресурсів, яким потрібно виділений сервер, вибирають VPS як економічно обгрунтоване рішення для розміщення сайтів.

Якщо велика частина бізнесу ведеться в Інтернеті і трафік зростає, оренда VPS сервера стане хорошим рішенням. VPS-хостинг простий, швидкий і надійний. Він надає вам і вашим клієнтам потужність і продуктивність.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.